אודות

מי אנחנו?

נעים להכיר!

חברת בוסט פוינט הוקמה בשנת 2018 מתוך מטרה להנגיש את עמדות הטעינה לקהל הישראל, במחירים הוגנים ושירות מנצח! מאז ועד היום הגענו לאלפי ישראלים שהצטרפו למהפכה ועברו לחשמל, התקנו את עמדות הטעינה שלנו בכל רחבי הארץ והיד עוד נטויה.  הצטרפו למשפחת בוסט פוינט ותהנו מעמדות הטעינה המתקדמות ביותר בארץ, שירות מנצח. הגיע הזמן לתת בוטס לרכב שלכם!

שנות ניסיון
0 +
עמדת טעינה לרכב חשמלי

על איכות לא מתפשרים!

אנחנו כבר יודעים כמה עמדות הטעינה  שלנו אמינות, איכותיות, טובות ומהירות. אבל בכל זאת סידרנו לכם כאן בכמה מילים את היתרונות המרכזיים של עמדות הטעינה של בוטס פוינט!

טעינה ירוקה ומהירה!

שירות לקוחות מנצח!

חסכון של זמן וכסף!

רוצים לשמוע עוד פרטים? הנציגים שלנו מחכים לכם!

עמדת טעינה ביתית
טעינה מהירה

כיום יותר ויותר חברות רכב מאפשרות טעינת מהירה ברכבים שלהם, מדובר בפונקציה חשובה כי הרי למי לא קרה להיתקע ללא סוללה רגע לפני פגישה חשובה או אירוע. עם פתרון הטעינה שלנו לכם זה לא יקרה. 

ניהול סוללה חכם

עמדות הטעינה שלנו הם לא רק יפות, הם גם חכמות. המערכת מזהה מתי הסוללה הגיע לטעינה מלאה ומיד מפסיקה את הפעילות כדי לשמור ולהאריך את החייים של הסוללה.

עמידה לתנאי מזג אוויר

עמדות הטעינה עומדות שם בחוץ בכל תנאי מזג אוויר, בגשם ובקור או בשמש הקופחת. עמדות הטעינה שלנו יוצרו במיוחד עבור הקיץ הישראלי, עמידות ומחזיקות לאורך השנים!

טעינה איכותית ובטוחה

שזה מגיע לטעינת הרכב שלכם, אחד הפרמטרים החשובים ביותר היא בטיחות הטעינה. ביצענו בדיקות מקיפות במעבדות ברחבי העולם כדי לוודא שתקבלו את הטעינה האיכותית והבטוחה ביותר!

עמדות הטעינה שכבשו את ישראל!

מעל 1500 עמדות טעינה מבית בוסט פוינט פזורות בישראל!

שהכול התחיל בשנת 2018 התקנו עמדות טעינה בודדות, בעיקר לחלוצים שהחלו להבין שבקרוב העתיד עומד לשנות את פניו. מאז הרכבים החשמליים השתלטו על השוק, והשאר היסטוריה. כיום אנחנו גאים מאוד בכל עמדת טעינה שהתקנו ברחבי הארץ, ויש המון כאלה, כמה המון? מעל 1500 עמדות טעינה מתקדמות, איכותיות ומהירות שמעלות חיוך יום יום ללקוחות היקרים שלנו. חברתנו חרטה על דגלה שירות ומצוינות חסרת פשרות, אמינות ושקיפות מול הלקוח לאורך כל שלבי העבודה. יש לכם רכב חשמלי? אל תהססו, פנו עוד היום לחברת בוסט פוינט ותקבלו את כל המידע והשירות שאתם צריכים במקום אחד. מחכים לשרת אתכם בחיוך ואהבה!

הצטרפו להמפכה!
השאירו פרטים ותתחדשו בעמדת טעינה!
אנא דרגו את המידע