איך לבחור חברה להתקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי?

תוכן עניינים

אם יש לכם רכב חשמלי או מתכוננים לקנות אחד כזה אין ספק כי אחד הדברים החשובים ביותר הוא לדאוג שתהיה לכם עמדת טעינה פרטית משלכם שתוכלו להטעין בה את הרכב מתי שרק תרצו. להיות תלויים בעמדת טעינה חיצונית זה מורכב ולא תמיד אפשרי ולכן הפתרון הטוב ביותר הוא התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בחניה הפרטית שלכם. כמובן שחשוב לבחור את החברה הטובה ביותר באזורכם להזמין ממנה את השירות.

מדוע חשוב להזמין חברה מקצועית ומנוסה להתקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי?

  • חשמל זה לא משחק – ראשית כדאי להבין שחשמל זה לא משחק. מדובר בסכנת חיים אם העמדה לא מותקנת בצורה ראויה, נכונה ובטוחה. כמו כן גם התדרוך לשימוש בטוח ונכון בעמדה הינו קריטי. בסופו של דבר אתם רוצים לוודא למשל שהעמדה מוגנת בחודשי החורף הגשומים ואיך משתמשים בה בזמנים שכאלה שבהם מים נוגעים בעמדה ועשויים להוות סכנת חיים.
  • לא כל חשמלאי יודע להתקין עמדות טעינה חשמליות – יש לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר וחשמלאי שאינו יודע להתעסק עם עמדות טעינה חשמליות עדיף שיעבוד בתחום ההתמחות שלו.
  • חוסר מקצועיות יכול לעלות לכם הרבה יותר בסופו של דבר עם הצורך בהזמנת חברה אחרת והתקנה מחדש של העמדה.

על מה חשוב לשים דגש בבחירת חברה להתקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי?

  • חברה המכירה היטב את ההבדלים בין סוגי עמדות הטעינה –  ראשית חשוב להבין שיש סוגים שונים של עמדות טעינה. חלקן אינן מומלצות לשימוש בישראל ואחרות שכן מומלצות בישראל נבדלות אחת מהשנייה במספר פרמטרים כולל מחיר, מהירות טעינה, אספקת חשמל מירבית ועוד. 
  • חברה המכירה את החוקים בנוגע לעמדות טעינה מנוהלות או התקנת עמדות טעינה בבתי עסק – חשוב להכיר את החוקים השונים בין התקנת עמדת טעינה בבית פרטי לבין עמדת טעינה מנוהלת למשל בבניין מגורים. כמו כן יש הבדל בין התקנת עמדת טעינה לבתי עסק לעמדות טעינה ביתיות.
  • חברה המעסיקה חשמלאי מוסמך שיבצע את העבודה בשטח – חשוב לבצע את העבודה באמצעות חשמלאי מוסמך ובעל רישיון חשמלאי בתוקף. בדקו נושא זה מול החברה שתזמינו את שירותיה.
  • חברה המנוסה בהתקנת עמדות טעינה – לא כל חברה או חשמלאי מנוסים בהתקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי. ישנם חשמלאים המתמחים בשירותי חשמל שונים אך לא בהכרח שידעו כיצד להתקין בצורה נכונה ובטוחה עמדת טעינה חשמלית לרכב חשמלי.
  • חברה שתציג לכם אפיון עבודה ומחיר מראש ללא הפתעות – סמכו עם החברה בוואטסאפ או בהסכם חתום את אופי העבודה והצעת המחיר בפועל, הסדר התשלום מול החברה וכל העלויות הכרוכות בשירות שלא יהיו הפתעות לאחר מכן. 
  • בדקו המלצות אודות החברה – כדאי לבדוק גם המלצות אודות החברה באינטרנט ואף לשוחח עם לקוחות עבר של החברה אם צריך.
5/5 - (5 votes)
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
חברה להתקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.