איך מטעינים רכב חשמלי בעמדה ציבורית?

תוכן עניינים

אחד השינויים הגדולים ביותר בעולם הרכב בשנים האחרונות, הוא כמובן נושא הרכב החשמלי. אם רק לפני כמה שנים מספר הרכבים החשמליים בכבישי ישראל היה אפסי, כיום הרכבים החשמליים הם הרכבים הנמכרים ביותר בישראל. למעשה, קצב המסירות של רכבים חשמליים כל כך גבוה, שהמדינה לא הספיקה להיערך באמצעות פריסת עמדות טעינה ציבוריות בכמות מספקת. למעשה, כל עוד הטעינה בעמדות טעינה ציבוריות לוקחת הרבה זמן, כמעט כל בעל רכב חשמלי יעדיף עמדת טעינה ביתית שבה הוא יכול להטעין את הרכב בכל לילה למאה אחוזי סוללה ולא להיות תלוי בעמדות ציבוריות.

מה היתרון בהטענה בעמדת ציבורית?

ישנן לא מעט עמדות טעינה ציבוריות אשר מאפשרות הטענה בקצה מהיר במיוחד. אם אתם עם אחוזי סוללה נמוכים וזקוקים בדחיפות למלא את הסוללה כמה שיותר מהר, עמדות מהירות הן המקום הטוב ביותר עבורכם. למעשה, בכל שאר המקרים עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי תהיה האפשרות הטובה ביותר, שהרי שם לא תצטרכו לשלם תשלום נוסף עבור השימוש בעמדה כמו בעמדה ציבורית.

איך מטעינים רכב חשמלי בעמדה ציבורית?

הדבר הראשון שצריך לעשות בכדי להטעין את הרכב בעמדת טעינה ציבורית, הוא למצוא עמדה פנויה. ישנן אפליקציות שונות אשר מאפשרות למצוא עמדות טעינה פנויות על פי מיקום, והן מציגות על גבי מפה את פריסת העמדות ברחבי ישראל והעולם. לאחר שאתם מגיעים אל העמדה ומתחברים אליה, כל מה שנותר לעשות הוא לפעול על פי ההוראות המופיעות על גבי המסך – ולחכות. זה יכול לקחת שעה או יותר, אבל בסופו של תהליך תהיו עם מאה אחוז סוללה. אם יש לכם חנייה פרטית הרשומה על שמכם בטאבו, אין ספק כי התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי אצלכם בחנייה תהיה פתרון קל ונוח הרבה יותר. 

מה עושים כאשר אין חנייה שבה אפשר להתקין עמדת טעינה?

גם למקרים שבהם אין חנייה פרטית יש פתרון – עמדת טעינה מנוהלת. מדובר על עמדה שבה כל בעלי הרכבים החשמליים יכולים להטעין את הרכב שלהם, כאשר השימוש של כל אחד נרשם והוא משלם עבור החלק שלו. בדרך כלל התקנה של עמדת טעינה מנוהלת מתאימה כאשר ישנם כמה בעלי רכבים חשמליים בבניין, אשר מוכנים להשתתף יחד ולהוציא כסף על התקנה של עמדת טעינה משותפת. בכל מקרה, התקנה של עמדת טעינה היא לא סיפור מורכב, אך בהחלט משהו שדורש ידע מקצוע וניסיון בכדי לעשות אותו כמו שצריך. חברת בוסט פויינט הינה אחת החברות המובילות בהתקנת עמדות טעינה, והיא מבצעת התקנת עמדות טעינה על ידי צוות אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום, ללקוחות פרטיים וגם ללקוחות עסקיים גדולים כמו קניונים או בעלי עסקים שרוצים להתקין עמדות טעינה לרכב חשמלי עבור העובדים שלהם או עבור הלקוחות כדי לשכנע אותם להגיע.

אנא דרגו את המידע
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
איך מטעינים רכב חשמלי בעמדה ציבורית?
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.