ביצוע עבודות חשמל להתקנת עמדת טעינה

תוכן עניינים

הרבה מאוד ישראלים בחרו לרכוש רכב חשמלי ולמכור את רכב הבנזין שברשותם. ישנן לא מעט סיבות אשר יכולות להוביל למהלך הזה, כאשר הסיבה העיקרית היא בדרך כלל החיסכון המשמעותי בעלויות הדלק והתחזוקה, אשר נמוכות משמעותית כאשר מדובר על רכב חשמלי שבו נוסעים באמצעות חשמל. אז נכון, יש דבר אחד שעדיין מונע מאנשים לרכוש רכב חשמלי, והוא נושא טווח הנסיעה. מאחר וזמן הטעינה של רכב חשמלי גבוה משמעותית מאשר הזמן הנדרש עבור מילוי דלק, וגם פריסת עמדות הטעינה לרכב חשמלי בארץ עדיין רחוקה מהפריסה הנרחבת של תחנות הדלק, הם חוששים שימצאו את עצמם נתקעים בכל מיני מקומות עם סוללה ריקה ובלי יכולת להמשיך לנסוע. 

הפתרון לחרדת הטווח – התקנה של עמדת טעינה ביתית

חלק גדול מן האנשים שמחליטים לרכוש רכב חשמלי ולא חוששים מנושא טעינת הרכב זה בגלל שיש להם את האפשרות לבצע התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי אצלם בחנייה. התקנת עמדת טעינה בבית פרטי היא כמובן הפשוטה ביותר – מעבירים כבל חשמל מארון החשמל היישר לחנייה, ושם מתקינים עמדת טעינה אשר מתאימה עבור הרכב החשמלי שאותו רכשתם. אמנם, בסופו של דבר מדובר על עבודה עם חשמל ועל כן יש לבצע את העבודה אך ורק באמצעות חשמלאי מוסמך.

כיצד מבצעים התקנה של עמדת טעינה בחניית בניין?

ההתקנה של עמדת טעינה היא לא סיפור מורכב גם כאשר מדובר על התקנה בחניית בניין. בגדול – אם אפשר למתוח כבל היישר מארון החשמל הפרטי של הדייר ועד לחנייה הפרטית שלו, פשוט מתקינים את העמדת טעינה בצורה כזאת שלא תפריע לשאר הדיירים ונגמר הסיפור. אם לא – יש לבקש הסכמה מוועד הבית להתחבר אל ארון החשמל הראשי של הבניין, ולהתקין מונה נפרד אשר יחשב את צריכת החשמל של העמדה, וכך בעל הרכב החשמלי יוכל לשלם עבור צריכת החשמל של העמדה. במקרה כזה דיירי הבניין יכולים להגיש התנגדות אך עליהם לנמק אותה ולהסביר מה מפריע להם.

מי מבצע התקנה של עמדות טעינה?

אחת החברות המובילות כיום בתחום של התקנת עמדות טעינה היא חברת בוסט פויינט אשר נוסדה בשנת 2018, והיא מחזיקה צוות מתקינים מקצועי אשר ישמח להגיע אליכם ולהתקין את עמדת הטעינה בצורה הבטוחה והיעילה ביותר. בין היתר מבצעת החברה גם התקנת עמדת טעינה לבתי עסק שרוצים למשוך אליהם לקוחות בעלי רכב חשמלי, ועל כן הם מתקינים עמדות טעינה אצלם בחנייה. אנשי המקצוע של בוסט פויינט הם חשמלאים מוסמכים אשר מאחוריהם ניסיון רב בהתקנה של עמדות טעינה, כך שאתם יכולים להיות רגועים שההתקנה תתבצע כמו שצריך ובצורה מקצועית. אז אם החלטתם לבצע התקנה של עמדת טעינה אצלכם בחנייה – פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם ולשלוח לכם צוות מקצועי שיתקין עבורכם את העמדה.

אנא דרגו את המידע
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
ביצוע עבודות חשמל להתקנת עמדת טעינה
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.