האם צריך אישור של כל השכנים להתקנת עמדת טעינה בבית משותף?

תוכן עניינים

כמעט כל אדם שרוצה לרכוש רכב חדש בשנים האחרונות, ניצב בפני התלבטות לא פשוטה: האם כדאי לו לרכוש רכב חשמלי או להישאר עם רכב בנזין או סולר מזהם. למעשה, היתרונות של רכב חשמלי על פני רכב המונע באמצעות דלק הם רבים: הנסיעה ברכב חשמלי זולה יותר כי לא צריך לשלם על דלק, עלויות האחזקה הן בדרך כלל זולות בהרבה כי ברכב חשמלי יש הרבה פחות חלקים שיש להם בלאי, הנסיעה היא שקטה יותר, ולרכב יש הרבה כוח שזמין באופן מיידי בעת הלחיצה על דוושת הגז. אגב, כן תצטרכו לדאוג להתקנת עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי. אז מה בכל זאת הסיבה שאנשים מתלבטים כל כך? עניין טווח הנסיעה. הפחד מלהיות תלויים בעמדות טעינה ציבוריות או הצורך בחיבור הרכב למטען מדי כמה ימים כדי למלא את הסוללה, גורם לאנשים להימנע מרכישה של רכב חשמלי.

הפתרון לעניין ההטענה – התקנה של עמדת טעינה בחנייה

הפתרון הטוב ביותר עבור נושא טעינת סוללת הרכב הוא הוא התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי אצלכם בחנייה. מי שיש לו בית פרטי עם חנייה פרטית או חנייה בטאבו מתחת לבניין, לא זקוק אפילו לאישור השכנים לצורך התקנת עמדת הטעינה. כל מה שצריך לעשות הוא להודיע לוועד הבית כ – 15 יום לפני ביצוע ההתקנה על הכוונה להתקין עמדת טעינה, ולבצע את ההתקנה באמצעות חשמלאי מוסמך מבלי שההתקנה תפגע בחזות הבניין או בשימוש המשותף של הדיירים. המקרה היחיד שבו צריך את אישור השכנים וועד הבית הוא כאשר אין אפשרות למתוח כבל חשמל היישר מארון החשמל של בעל הרכב החשמלי אל החנייה, ואז צריך להתחבר אל ארון החשמל הראשי של הבניין. במקרה כזה קבלת האישור מתבצעת על ידי פנייה אל וועד הבית, כאשר לשאר הדיירים יש 30 יום מיום החלטת הוועד לערער על ההחלטה בפנייה אל המפקח על רישום המקרקעין.

אל מי פונים עבור התקנה של עמדות טעינה?

התקנה של עמדות טעינה לרכב חשמלי היא לא סיפור ארוך או מורכב במיוחד, אך משהו שצריך ידע מקצועי והבנה בחשמל בכדי לעשות אותו בצורה בטוחה ונכונה. ולכן, חשוב מאוד לקרוא דווקא אל אנשי מקצוע עם הסמכה בתחום החשמל (חשמלאי מוסמך), אשר יבצעו את ההתקנה בצורה הטובה ביותר. אחת החברות המובילות כיום בהתקנה של עמדות טעינה לרכב חשמלי היא חברת בוסט פויינט אשר מבצעת התקנה של עמדות טעינה ללקוחות פרטיים ועסקיים. התקנת עמדת טעינה לבתי עסק עבור לקוחות עסקיים מתבצעת בדרך כלל בחנייה של בתי עסק שרוצים למשוך לקוחות עם רכב חשמלי אליהם, או אצל חברות גדולות שיש להם עובדים עם רכבים חשמליים. אז אם גם אתם זקוקים להתקנה של עמדת טעינה לרכב החשמלי שלכם – פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם ולבצע את ההתקנה באמצעות צוות מקצועי ומנוסה.

אנא דרגו את המידע
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
אישור של כל השכנים להתקנת עמדת טעינה
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.