הגיע הזמן להתחדש ברכב החשמלי שתמיד חלמתם

תוכן עניינים

בשנה האחרונה ראינו עליה בעשרות אחוזים בכמות הרכבים החשמליים על הכבישים בישראל. המגמה הזו צפויה להמשיך לצמוח בכל שנה במהלך השנים הקרובות וזאת בשל הפופולריות הרבה של הרכבים החשמליים, העובדה שהיצרניות עובדות כל הזמן על שיפור הבטיחות והיתרונות השונים בשימוש ברכב חשמלי וההתפתחות בכמות תשתיות הטעינה הציבורית ברחבי הארץ. אם עדיין לא התחדשתם ברכב חשמלי – זה הזמן להתחיל לחשוב על זה ואולי לבצע את המהלך.

כל הסיבות לעבור לרכב חשמלי:

  • חיסכון בעלויות התחזוקה – ברכבים חשמליים יש פחות חלקי חילוף ולכן גם פחות עבודות פירוק והרכבה ופחות חלקים שצריך להחליף מאשר ברכב רגיל. לכן גם הוצאות התחזוקה השוטפות של רכבים מסוג זה הינם חסכוניים יותר. 
  • חיסכון בהוצאות ה"דלק" – רכב חשמלי פועל כאמור על חשמל, שהיא אנרגיה זולה יותר להפקה מאשר במנוע בעירה הצורך דלק. החיסכון עשוי להיות משמעותי ברמה של מאות אחוזים בחודש.
  • ידידותי לסביבה – רכבים חשמליים נחשבים לידידותיים יותר לסביבה כיוון שאינם פולטים עשן מזהם. זה תורם לכך שממשלות מסוימות מקדמות הטבות מס למשתמשים ברכבים חשמליים. כמו כן עבור בתי עסק למשל המספקים רכבי חשמל לעובדים ומנהלים זה עשוי לעבוד לטובת המוניטין של העסק.
  • יותר תחנות טעינה ציבוריות ברחבי הארץ – מחודש לחודש יש יותר עמדות טעינה ציבוריות ברחבי הארץ על אף כי התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי באופן פרטי לא יקרה במיוחד.

התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בביתכם:

כל בעל רכב חשמלי יצטרך להטעין את הרכב מפעם לפעם, לעתים אפילו מדי יום. הסיבה לכך היא שיש לרכב החשמלי טווח נסיעה מסוים בהתאם לרמת הטעינה של הסוללה ולקיבולת שלה. התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית פרטי תיעשה על ידי חברה מקצועית ומנוסה כמו בוסט פוינט ועל ידי חשמלאי מוסמך המנוסה בהתקנת עמדות טעינה אלו. לעתים יהיה צורך בהנחת תשתיות או שינוי של תשתיות קיימות. במידה ומדובר בבית קרקע פרטי תוכלו להתקין את העמדה על חומה או גדר בשטח הפרטי שלכם. במידה ואין כאלה תוכלו לקנות עמוד ייעודי להתקנת העמדה. 

אנא דרגו את המידע
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
להתחדש ברכב חשמלי
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.