החשיבות הגוברת של תשתית טעינה לרכב חשמלי בבניינים חדשים

תוכן עניינים

בשנים האחרונות אנו עדים לצמיחה של כמעט 200% בכמות הרכבים החשמליים בכבישים במדינת ישראל ביחס לשנה הקודמת לה. כיום יש מעל 80 אלף רכבים חשמליים בישראל והמספר רק הולך ומכפיל את עצמו משנה לשנה, זאת בעקבות הפופולריות ההולכת וגדלה של רכבים אלו על הכבישים. בכך גם עולה החשיבות של התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבניינים חדשים, במרכזים מסחריים וכמובן גם בבתים פרטיים. מדוע רכבים אלו כל כך פופולריים? בשל היתרונות הרבים שלהם כמובן.

היתרונות של רכב חשמלי שהפכו אותו לאופציה פופולרית:

רכבים חשמליים הינם בעלי יתרונות רבים ומשמעותיים ההופכים אותם לאופציה פופולרית במיוחד. היתרון העיקרי הוא כמובן החיסכון בהוצאות החודשיות. חשמל זול יותר להפיק מאשר דלק ולכן תוכלו להפחית משמעותית את הוצאות הדלק שלכם על ידי שימוש ברכב חשמלי העובד על חשמל. מדובר פה על חיסכון במאות אחוזים, בוודאי אם אתם נוסעים הרבה עם הרכב שלכם. בנוסף, לרכבים חשמליים יש פחות חלקים ורכיבים פנימיים מאשר ברכבי בנזין מה שמפחית את ההוצאות הכלליות בהחלפת חלקים אלו. יש פחות תקלות בדרך כלל ומגיעים גם פחות למוסך. בנוסף לכל זה יש כמובן את הנושא הערכי של הפחתת הזיהום הסביבתי. 

האם כל בעל רכב חשמלי זקוק לעמדת טעינה פרטית?

התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית פרטי הינה חיוני לכל בעל רכב חשמלי. אומנם ניתן להסתדר גם ללא התקנה של עמדת טעינה פרטית אך זה מתאים יותר למי שרוצה להסתמך על עמדות טעינה ציבוריות. עמדות אלה אולי מטעינות את הרכב מהר יותר אך מקטינות את אורך חיי הסוללה וגם נחשבות ליקרות יותר ביחס לטעינה איטית יותר בעמדה פרטית. 

מדוע קבלנים דואגים לתשתית טעינה לרכב חשמלי בבניינים חדשים?

בשל העלייה בכמות הרכבים החשמליים על הכביש עולה גם הצורך בעמדות טעינה לרכבים אלו. משום כך עולה החשיבות של התקנת תשתית טעינה לרכבים חשמליים בניינים חדשים הקמים בכל רחבי הארץ. הקבלנים דואגים לעמדת טעינה חשמלית אחת לפחות בבניינים חדשים, העובדת בסגנון עמדת טעינה מנוהלת המאפשרת לכלל הדיירים להשתמש ולשלם בהתאם לצריכה שלהם. זה תורם לקידום המכירות של הדירות בבניין, במיוחד בקרב לקוחות שיש להם רכב חשמלי. 

התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי לבניין מסחרי:

התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי חיונית לא רק בבנייני מגורים או בתים פרטיים אלא גם בבניינים מסחריים: בתי חולים, קניונים, בתי מלון ומרכזים מסחריים ואחרים. התקנה של עמדות טעינה לרכבים חשמליים באזורים אלו חיוניים כיוון שהם תורמים לחוויית הלקוחות במקום והרצון שלהם להגיע למקומות כאלה. בדרך כלל במתחמים אלה יש מתחמי חניה מסודרים. כעת תוכלו להקצות חלק מהחניות לטובת רכבים חשמליים ולאפשר להם לטעון את הרכב שלהם בזמן שהם מטיילים במתחם, אוכלים, עושים קניות וכו'.

הקפידו על הזמנה של חברה מקצועית ומנוסה בלבד:

התקנה של עמדת טעינה לרכב חשמלי, בין אם לבתים פרטיים ובין אם לבניינים ו/או מתחמים מסחריים חייבת להיעשות על ידי חשמלאי מוסמך המתמחה בעבודה מסוג זה. חברה מנוסה כמו בוסט פויינט תספק לכם את השירות הטוב ביותר בתחום. בכל הנוגע לשימוש שלכם או של הלקוחות שלכם בעמדה אתם לא רוצים לקחת סיכון. חשמל הוא לא משחק ואתם רוצים לוודא שאנשי המקצוע הטובים ביותר מבצעים את העבודה, תוך התחשבות בתנאי השטח, העוברים והשבים במתחם והתנהלות בטיחותית שוטפת שתאפשר לספק את היתרונות של עמדות הטעינה הללו ולא תסכן את הסביבה.

אנא דרגו את המידע
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
טעינה לרכב חשמלי בבניינים חדשים
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.