היתרונות של עסקים לצי רכבים חשמליים

תוכן עניינים

בעלי עסקים תמיד ינסו למצוא את הדרך לחסוך בעלויות וזה בסדר גמור. בעזרת יצירתיות ואימוץ טכנולוגיות, כלים ודרכי עבודה שונים ניתן לייצר שורה תחתונה חסכונית ויעילה יותר. אחת הדרכים לעשות זאת עבור עסקים וארגונים גדולים המחזיקים צי רכבי חברה היא כמובן להחזיק בצי רכבים חשמליים, לבצע התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בחניית בית העסק ולהרוויח יתרונות נושאים גם ברמת השירות לעובדים וללקוחות שלכם. אז איך זה עובד? מי מבצע את ההתקנה? ומדוע כדאי להחזיק רכבים חשמליים? על כך ועוד בשורות הבאות.

כיצד עסקים יכולים להרוויח מצי רכבים חשמליים?

  • חיסכון כלכלי על דלק – ידוע כי צריכת חשמל עולה פחות מאשר דלק. תארו לכם חברה המחזיקה בעשרות רכבי חברה שהיא ממנת את הנסיעות של עובדיה עם תקציב חודשי שנע בין אלפי לעשרות אלפי שקלים על דלק. החיסכון בהוצאות יכול להגיע גם ל-50% מסך ההוצאות שניתן לחסוך. 
  • חיסכון כלכלי על תחזוקה שוטפת – חלקי החילוף של רכבים חשמליים הינם זולים יותר מכלי רכב רגילים ובדרך כלל גם התקלות פחות מסורבלות ודורשות פחות עבודה מהמוסכניק. על כן בדרך כלל עלויות התחזוקה השוטפות של הרכב על טסט ותיקונים יהיו נמוכים יותר מרכב רגיל. גם אם החיסכון הוא קטן יחסית, הרי שבטווח של צי רכבים כבר מדובר בחיסכון משמעותי.
  • מיתוג – כאשר אתם מקדמים צי רכבים חשמליים בחברה שלכם אתם תורמים גם למיתוג החברה שלכם. כך אנשים רואים אתכם כחברה המקדמת מודעות סביבתית, תרומה לסביבה וחברה המאמצת קדמת טכנולוגית. מלבד המוניטין החיובי תוכלו למשוך גם לקוחות בשל עובדות אלה המצביעות על החברה וההתקדמות שלה.
  • שירות לעובדים וללקוחות שלכם על הדרך – במידה והיה לכם רכב חשמלי פרטי הייתם מבצעים התקנת עמדת טעינה בבית פרטי אך מכיוון שמדובר בצי רכבים חשמליים לעסק אתם בוודאי תרצו להתקין מספר עמדות טעינה שכאלה בחניה של בית העסק. זה יתרום גם לשיפור השירות לעובדים שלכם, לחיסכון בעלויות הטעינה מאשר בעמדות ציבוריות חיצוניות ואף יתרום לאורחים שלכם בעסק או במשרד כמו לקוחות, ספקים ושותפים פוטנציאליים שיגיעו לפגישה ויוכלו בינתיים להשאיר את הרכב לטעינה.

התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בעסק:

לאחר שהבנתם את היתרונות של צי רכבים חשמליים לבית העסק ולחיסכון הכלכלי העצום שתוכלו ליהנות ממנו השלב הבא יהיה התקנת עמדת טעינה לבתי עסק. לצורך ההתקנה תצטרכו חשמלאי מוסמך המתמחה בהתקנת עמדות טעינה לרכבים חשמליים. אתם רוצים לבדוק אם מדובר בעמדות טעינה AC או DC כאשר האחרונה נחשבת למהירה יותר בטעינת הרכב אך גם יקר יותר בעלות שלה בדרך כלל. בחרו את העמדה המתאימה לאינטרסים ולצרכים שלכם ושל עובדיכם. לאחר בחירת העמדה צריך יהיה לבחור את אזור ההתקנה. כדאי לקחת בחשבון קרבה לתשתיות החשמל כדי לחסוך בעלויות העבודה הנדרשות בהזנת תשתיות ארוכות טווח ואולי הצורך בשיפוץ מדרכות ומעברים שונים. לאחר ההתקנה על החשמלאי להדריך אתכם על שימוש בטוח בעמדה, לחבר אותה לWIFI על מנת שהמערכת תבצע עדכונים אוטומטיים ותאפשר שליטה מרחוק לטיפול בתקלות שונות או לאיפוס המערכת במקרה של תקלה. 

לסיכום; לעסקים המחזיקים בצי רכבים בחברה כדאי יהיה לחשוב על העברת הצי לרכבים חשמליים. על ידי כך החברה תוכל לחסוך עלויות רבות הן בתחזוקה השוטפת של הרכבים, הן בצריכת החשמל (במקום הדלק) וכן תוכלו לבצע התקנה של עמדות טעינה בחניה וליהנות גם משירות טוב יותר ללקוחות ולעובדים. בנוסף לכל זה החברה תמצב את עצמה כחברה התורמת לאיכות הסביבה וקידום חברתי. אנו בחברת בוסט פויינט נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בנושא.

אנא דרגו את המידע
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
היתרונות של עסקים לצי רכבים חשמליים
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.