התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי בהרצליה

תוכן עניינים

הרכבים החשמליים שינו את כללי המשחק בעולם הרכב ואת כל מה שהיינו רגילים אליו. לא עוד רכבי בנזין מזהמים ומנועים שעושים רעש אלא רכבים חשמליים שקטים שההטענה שלהם "כמעט בחינם". אז נכון, גם חשמל עולה כסף ובטח כאשר מדובר על הטענה בעמדת טעינה ציבורית המחיר הוא לא זול, אך עדיין מדובר על פרומיל לעומת עלויות הדלק הנדרשות ברכבי בנזין. למעשה, כמעט כל אחד שנוסע כמות חודשית ממוצעת של ק"מ יכול להרוויח הרבה מאוד כסף מהחלפת הרכב שלו לרכב חשמלי. בנוסף לחיסכון הוא יזכה ברכב חדש ושקט, שבו כמעט אין חלקים שמתבלים ודורשים החלפה. אם אתם גרים בהרצליה וחושבים על החלפת הרכב שלכם לחשמלי בטח תצטרכו התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי בהרצליה, למידע נוסף פנו אלינו עוד היום! 

מהן החסרונות של רכב חשמלי?

החיסרון הגדול ביותר של רכב חשמלי לעומת רכב המונע באמצעות דלק הוא הזמן שלוקח להטעין את הרכב. בעוד שבעל רכב בנזין יכול להיכנס בכל רגע נתון אל אחת מתחנות הדלק הרבות הפרוסות ברחבי הארץ ולצאת בתוך כמה דקות עם מיכל מלא, תשתית עמדות הטעינה ברחבי הארץ עדיין לוקה בחסר ודורשת מכל בעל רכב חשמלי שאין לו עמדת טעינה ביתית להיות מחושבן כל הזמן עם כמות הסוללה שנשארה. גם כאשר הוא כבר מוצא עמדה מתאימה ופנויה, הוא צריך לקחת בחשבון את זמן ההמתנה הנדרש עבור הטעינה, משום שרוב מוחלט של עמדות הטעינה אינן מהירות ודורשות זמן רב עבור הטענת הסוללה.

עמדות טעינה לעסקים בהרצליה

בעלי עסקים או מרכזים מסחריים כבר מבינים את הפוטנציאל הגדול עבורם הגלום בהתקנה של עמדות טעינה לרכב חשמלי אצלם בחנייה. כל בעל רכב חשמלי יעדיף להגיע אל מרכז מסחרי או עסק אשר בחנייה שלו יש עמדות טעינה לרכב חשמלי, כך שבזמן הקנייה או הבילוי במקום הוא יוכל להרוויח עוד כמה אחוזי סוללה. על כן, עסקים רבים מתקינים אצלם בחנייה עמדות טעינה לרכב חשמלי, תוך שהם מסמנים את החנייה כך שרכבים אחרים לא יוכלו לחנות שם. אמנם, עדיין מדובר על זמן קצר יחסית שלא תמיד מספיק להטענת הרכב למאה אחוז. על כן, הפתרון הטוב ביותר לבעלי הרכב הוא הטענה בעמדת טעינה ביתית.

התקנה של עמדת טעינה בחנייה פרטית בהרצליה

אין ספק שהפתרון הטוב ביותר עבור בעלי רכב חשמלי הוא הוא התקנה של עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי אצלו בחנייה. במידה ואכן לבעל הרכב יש חנייה פרטית שבה הוא יכול להתקין את העמדה, כל מה שצריך לעשות הוא לקרוא לחברה שמבצעת התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי בהרצליה, אשר תתקין לו את עמדת הטעינה בחנייה. כמובן שמדובר על הוצאה של כמה אלפי שקלים, אך בהתחשב בחיסכון של רכב חשמלי לעומת רכב בנזין, עדיין מדובר על עסקה משתלמת למדי. בכל מקרה, ההתקנה של עמדת הטעינה לא אמורה לקחת יותר מדי זמן ובמידה ואין משהו מורכב במיוחד הדורש איש מקצוע נוסף, העבודה תסתיים תוך כמה שעות המטען יהיה מוכן לשימוש.

כמה זמן נמשכת הטענת הרכב?

הטענה של הרכב באמצעות "כבל סבתא" (כבל חשמל רגיל מהחשמל הביתי) איננה מומלצת וגם יכולה לקחת הרבה מאוד זמן. לעיתים הטענה של סוללת רכב חשמלי באמצעות כבל שכזה יכולה לקחת 28 שעות ואף יותר בכדי להגיע מאפס למאה. על כן, התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי מסוג AC היא הפתרון הטוב ביותר. באמצעות מטען מתאים ניתן להטעין את הרכב בפרק זמן של כמה שעות, כאשר הממוצע עבור הטענת רכב חשמלי לטעינה מלאכה הוא כ – 4 עד 9 שעות. בכל מקרה, מדובר על הטענה שבעל הרכב יכול לבצע בסיום יום העבודה, כך שבבוקר הוא יקום עם סוללה מלאה לחלוטין.

האם כל אחד יכול להתקין עמדת טעינה לרכב חשמלי בהרצליה?

כל מי שיש לו מקום ליד חניית הרכב יכול בעיקרון להתקין עמדת טעינה לרכב. המקרה הפשוט ביותר הוא כאשר ניתן להעביר כבל חשמל היישר מארון החשמל הפרטי של הדייר ועד לחנייה. אולם, גם אם אי אפשר להעביר את הכבל מארון החשמל הראשי ולהתקין מונה נפרד אשר יחשב את צריכת החשמל של המטען. במקרה כזה לשאר דיירי הבניין יש את האפשרות להתנגד להתקנת העמדה אם יש להם טענות שיש בהן משהו. בכל מקרה, התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי בהרצליה ובכל מקום אחר חייבת להתבצע על ידי איש מקצוע מוסמך ובעל הכשרה מתאימה ולא כדאי בשום אופן לנסות לחסוך כסף ולהתקין את העמדה לבד בצורה לא בטוחה.

מי מתקין עמדות טעינה לרכב חשמלי?

ישנן חברות רבות המתעסקות עם התקנת עמדות טעינה, אך אם אתם מחפשים את הטובים ביותר – כדאי שתכירו את בוסט פויינט, החברה המובילה בתחום התקנת עמדות הטעינה בישראל. אצלנו בבוסט פויינט תוכלו להנות מזמינות מיידית ושירות ברמה הגבוהה ביותר, על ידי מיטב אנשי המקצוע בתחום. אנו נשלח אליכם חשמלאי מוסמך ובעל ניסיון אשר יבצע את ההתקנה בצורה הבטוחה והיעילה ביותר, בכדי שתוכלו להיות רגועים שהעמדה מותקנת כמו שצריך. אז אתם מחפשים התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי בהרצליה או בכל מקום אחר ברחבי הארץ – פנו אלינו ותקבלו את השירות הטוב ביותר!

5/5 - (10 votes)
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי בהרצליה
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.