התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי בראשון לציון

תוכן עניינים

כל מי שמכיר קצת את עולם הרכב מבין את גודל המהפכה שמתרחשת ממש בימים אלו עם כניסת הרכבים החשמליים לשימוש נרחב. מותגי רכב מוכרים מאבדים מכירות וחברות שמצליחות להוציא דגמי רכב חשמלי מוצלחים זוכות להצלחה אדירה. בחודשים האחרונים הרכבים החשמליים הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהנוף בכבישי ישראל ונדמה שהמגמה רק הולכת ומתחזקת. למעשה, החיסכון האדיר שיש באחזקת רכב חשמלי לעומת רכב המונע באמצעות דלק, גורם ליותר ויותר ישראלים להתעניין בהחלפת הרכב שלהם ברכב חשמלי חסכוני. דבר אשר גורם להרבה אנשים לפנות לחברה המתמחה בהתקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי בראשון לציון. אם גם אתם גרים בראשון לציון והסביבה ואתם מחפשים התקנת עמדת טעינה, פנו אלינו עוד היום! 

האם כדאי לרכוש רכב חשמלי?

לרכב חשמלי יש הרבה מאוד יתרונות: הוא זול לתחזוקה, לא צריך לשלם על דלק, הוא שקט ונוח לנהיגה והמס עליו נמוך הרבה יותר מאשר המס על רכבים חדשים המונעים באמצעות דלק מזהם. עם זאת, לרכב חשמלי ישנו חיסרון אחד גדול – נושא הטעינה וטווח הנסיעה. כאשר אתם נוסעים על רכב עם דלק, אתם לא באמת צריכים לחשב כל הזמן מהי כמות הדלק שנשארה. מתי שמיכל הדלק קרוב להתרוקן פשוט הולכים לתחנת הדלק הקרובה ובתוך דקות אחדות יוצאים מתחנת הדלק עם מיכל דלק מלא. ברכב חשמלי לעומת זאת, הטענת הסוללה היא מעט מורכבת יותר. צריך למצוא עמדת טעינה מתאימה שפנויה ולחכות במקום במשך לא מעט זמן עד שהסוללה טעונה במלואה או ברמה שמספיקה לכם. אלא אם כן.. אתם מתקינים עמדה פרטית.

הפתרון – התקנת עמדת טעינה ביתית בראשון לציון

אם אתם רוצים לרכוש רכב חשמלי מבלי לדאוג כל הזמן היכן תטעינו את הרכב ומתי, כדאי שתבדקו את האפשרות להתקנה של עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי . אם יש לכם חנייה פרטית הרשומה על שמכם בטאבו, התקנת העמדה אמורה להיות סיפור פשוט למדי. פשוט מזמינים אותנו בבוסט פויינט לבצע התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי בראשון לציון, ונשלח אליכם חשמלאי מוסמך אשר יעביר כבל חשמל מארון החשמל שלכם עד לחנייה ויתקין את עמדת הטעינה. כך בכל בוקר שתצאו מהבית תוכלו להיות עם סוללה מלאה, פחות דאגות, ותצטרכו לבקר בעמדות טעינה ציבורית רק במקרים נדירים. במקרים מסוימים, אין אפשרות למתוח כבל חשמל היישר מארון החשמל הפרטי ובמקרה כזה הפתרון הוא להשתמש עם ארון החשמל של הבניין באמצעות התקנה של מונה נפרד.

כמה עולה התקנה של עמדת טעינה לרכב חשמלי בראשון לציון?

כפי שכבר הבנתם, הפתרון לבעיית הטענת הרכב הוא התקנה של עמדת טעינה. למעשה, התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי היא לא סיפור יקר, בטח אם ניקח בחשבון את החיסכון הגדול של רכב חשמלי לעומת רכב המונע באמצעות דלק שכל ביקור אתו בתחנת דלק גורם לנו להיפרד מכמה מאות שקלים. למעשה, התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי (ללא עלות העמדה עצמה) נעה באזור 2,500 עד 5,000 ₪ תלוי במורכבותה של ההתקנה. במקרים מסוימים יש צורך בביצוע של עבודות על ידי אנשי מקצוע חיצוניים כמו חציבה בקרקע או הרמת ריצוף לצורך פריסה של הכבל החשמלי. במקרה כזה העבודה תהיה יקרה יותר. 

כמה זמן נמשכת התקנה של עמדת טעינה ביתית?

התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי בראשון לציון או בכל מקום אחר היא לא סיפור מורכב. למעשה, חשמלאי מוסמך ובעל ניסיון יכול לסיים את העבודה בתוך מספר שעות בדרך כלל. במקרים מסוימים שבהם יש צורך בהזמנה של איש מקצוע נוסף, העבודה יכולה לקחת קצת יותר זמן. כמו כן, עסקים רבים מעוניינים להתקין אצלם עמדות טעינה בסמוך לעסק, בכדי למשוך לקוחות אשר מחזיקים ברכב חשמלי. התקנת עמדת טעינה לבתי עסק היא בדרך כלל עבודה מורכבת יותר שלוקחת יותר זמן ועשויה להיערך גם מספר ימים.

מהי עלות ההטענה של רכב חשמלי?

עלות ההטענה של רכב חשמלי תלויה בכמה פרמטרים. בראש ובראשונה – האם מדובר על הטענה ביתית שבה צריך לשלם רק על החשמל או בהטענה במטען ציבורי שאז צריך לשלם גם לחברה המפעילה את העמדה. בסופו של דבר, אם אתם מתקינים עמדת טעינה ביתית עלות ההטענה של הרכב תהיה זניחה בטח ביחס לשימוש עם דלק ותעמוד על כ – 10 עד 13 אג' לק"מ כך שהמחיר להטענה מלאה של הסוללה ינוע באזור 20 עד 50 ש"ח. לעומת זאת, בהטענה באמצעות עמדת טעינה ציבורית הטעינה תהיה יקרה יותר אך עדיין תהיה חסכונית הרבה יותר מאשר שימוש עם דלק.

כיצד בוחרים חברה מקצועית להתקנת עמדת הטעינה בראשון לציון?

כאשר מדובר על התעסקות עם חשמל, כדאי מאוד שלא להתפשר ולקחת דווקא את הטובים ביותר, בכדי שתוכלו להיות רגועים שהעמדה הוקמה בצורה הבטוחה ביותר ללא חשש סכנה לעוברים ושבים או לכם. אצלנו בחברת בוסט פויינט אנחנו מעסיקים אך ורק אנשי מקצוע בעלי ניסיון שעברו את ההכשרה המתאימה הנדרשת בכדי להתקין עמדות טעינה לרכב חשמלי. אנו מתחייבים לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. אז אם אתם מחפשים אנשי מקצוע מעולים עבור התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי בראשון לציון או בכל מקום אחר בארץ – פנו אלינו עוד היום ותקבלו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר.

5/5 - (10 votes)
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי בראשון לציון
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.