התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי בתל אביב

תוכן עניינים

אם אתם בעלי רכב חשמלי וגרים או עובדים בתל אביב אתם ודאי רוצים לשמוע על שירות התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי בתל אביב. על אף היתרונות הרבים שיש לרכב חשמלי על רכבי בנזין, אין ספק כי אחד הדברים הפחות נוחים ונעימים לבעל הרכב הוא הצורך להטעין את הרכב. בשונה מרכבי הבנזין להם יש תחנות דלק המפוזרות בכל קילומטר רבוע בתל אביב, בהן תוכלו להיכנס ולצאת עם טנק מלא תוך מספר דקות, הרי שבנוגע לטעינת רכב חשמלי יש רק כמה עמדות טעינה ציבוריות בודדות, לא כולן מהירות במיוחד וסביר להניח שתצטרכו לנסוע במיוחד כדי למצוא אחת כזו. 

מהן אפשרויות הטעינה של הרכב החשמלי שלי בתל אביב?

העיר תל אביב ידוע בגורדי השחקים בה, ובנייני מגורים המאפשרים לתושבים רבים לגור ולהצטופף באזור. במידה ואתם מחזיקים רכב חשמלי בעיר כדאי יהיה לכם ככל הנראה להתקין עמדת טעינה פרטית בשטח החניה שלכם. אפשרויות הטעינה של רכב חשמלי בתל אביב הן מעטות וכוללות מספר עמדות טעינה ציבוריות בודדות. להיות תלוי בעמדת טעינה ציבורית זה לא דבר נוח או יעיל במיוחד. לכן, האפשרות השנייה תהיה מומלצת יותר והיא להתקין עמדת טעינה פרטית בשטח החניה שלכם. התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בחניה הפרטית שלכם תלויה באישור ועד הבית אם העמדה צפויה להתחבר לארון החשמל הראשי של הבניין. במידה ותוכלו לחבר אותו לארון החשמל הראשי שלכם זה לא ידרוש את אישור ועד הבית אך כן לעדכן אותם 15 ימים מראש בנושא ומבלי שהעמדה או התשתיות שלה יפריעו לדיירי הבניין יגרמו להם נזק או לבניין. 

היתרונות של עמדת טעינה חשמלית פרטית:

  • נוחות – אין ספק כי עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי תהיה אידיאלית יותר לבעל הרכב החשמלי שכן אף אחד לא רוצה להיות תלוי בעמדת טעינה ציבורית או לנסוע למקום אחר כדי להטעין את הרכב. התקנה של עמדה פרטית תאפשר לכם להטעין את הרכב שלכם בחניה הפרטית, בלילה בזמן שאתם ישנים (או בכל זמן אחר שתרצו) וזה הרבה יותר נוח ויעיל.
  • ייעול זמן – אין ספק כי היכולת להטעין את הרכב בשעות הלילה זה הרבה יותר נוח ויעיל מאשר לבזבז זמן במהלך היום ולהמתין מבלי לעשות כלום עד שהרכב ייטען. יש בעלי עסקים שדואגים להתקין עמדת טעינה פרטית בחניה שלהם במקום העבודה על מנת להטעין את הרכב במהלך היום בזמן שהם עובדים בעסק אולם מבחינה כלכלית זה בדרך כלל פחות משתלם מטעינת הרכב בלילה.
  • חיסכון כלכלי – אז אם כבר דיברנו על הנושא הכלכלי הרי שטעינת הרכב בעמדת טעינה פרטית מסוג AC תהיה זולה יותר (וגם בריאה יותר לסוללה שלכם) מאשר בעמדות טעינה ציבוריות מסוג DC.

התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי בתל אביב בבית פרטי ובניין משותף:

אז אם אתם מחפשים שירותי התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי בתל אביב אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לחברת בוסט פויינט ונשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם את השירות המקצועי ביותר. התקנה של עמדות טעינה פרטיות אינן יכולות להתבצע על ידי כל אחד וכי נדרש חשמלאי מוסמך עם ידע וניסיון מקצועיים בביצוע עבודה זו. 

כדי להתקין עמדה בבניין משותף צריך לוודא מספר דברים תחילה:

  • האם יש ברשותכם חניה פרטית בטאבו בשטח החניות של הבניין?
  • האם אתם מתכוונים לחבר את עמדת הטעינה לארון החשמל של הבניין או שיש לכם אפשרות לחבר אותו לארון החשמל הפרטי שלכם?

לאחר שתדעו את אלה תוכלו להתקדם. במידה ותצטרכו לחבר את העמדה לארון החשמל של הבניין תצטרכו לעדכן את ועד הבית ולאפשר להם עד 25 יום להשיב לכם עם התניות ודרישות להתקנה בטוחה של ההעמדה מבלי שזו תפריע ליתר הדיירים בבניין. כמו כן יש לדיירים 30 יום להגיע את טענותיהם למפקח המקרקעין ובאם אין התנגדויות ניתן יהיה להתחיל את הבניה. 

שלבי הבנייה יבוצעו על ידי חשמלאי מוסמך ובמידה ויש צורך באיש מקצוע נוסף לצורך הרמת ריצוף או כל דבר אחר – ודאו כי לחברה המספקת לכם את השירות יש את כל אנשי המקצוע מטעמה.

מהי עמדת טעינה מנוהלת?

עמדת טעינה מנוהלת היא עמדת טעינה משותף לכל דיירי הבניין או לקבוצת דיירים המשתתפים בהתקנה והתחזוקה השוטפת של העמדה. התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי בתל אביב עשויות לעלות לכם אלפי שקלים לכל עמדה ולכן הקמת עמדת מנוהלת אחת או יותר לדיירי הבניין עשויה להוזיל לכל דייר את העלויות ולשלם רק עבור הצריכה שלו בעמדה.

כמה יעלה לנו להתקין עמדת טעינה פרטית?

עלות ההתקנה עשויה לנוע בין 5,000 ל-8,000 שקלים לערך. זה תלוי במשתנים רבים כמו מרחק העמדה מארון החשמל, האם יש צורך בעמוד טעינה, האם יש צורך בהרמת ריצוף או חציבה בבטון ועוד. לפרטים נוספים והצעת מחיר מדויקת ניתן לפנות אלינו באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

5/5 - (13 votes)
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי בתל אביב
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.