התקנת עמדת טעינה לרכבי ב.מ.וו – BMW

תוכן עניינים

בלא קשר לסוג הרכב החשמלי שאתם קונים תצטרכו עמדת טעינה מתאימה שתוכל לספק לכם את האפשרות לטעון את הרכב שלכם לצרכי השימוש היומיומי בו. גם אם יש לכם רכב חשמל ב.מ.וו תוכלו להחליט אם להתקין עמדת טעינה ייעודית לדגם זה של רכב או לעשות שימוש בעמדה טעינה סטנדרטית שהנתונים שלה פשוט תואמים את צרכי הרכבים הספציפיים מדגמי הBMW.

האם צריך בהכרח עמדת טעינה ספציפית לרכבי BMW או שעמדת טעינה סטנדרטית תספיק?

בדרך כלל עמדת טעינה סטנדרטית תספיק לרוב סוגי הרכבים החשמליים. ישנם רכבים בעלי דרישות ספציפיות, גדולות או מורכבות יותר לצרכי הטעינה שלהם ולכן הם עשויים לדרוש דגמים ספציפיים של עמדות טעינה. כמו כן ישנן יצרניות רכב המייצרות גם עמדות טעינה ספציפיות כדי לשפר את חוויית השימוש ברכבים ואורח חיי הסוללה שלהם.

פרמטרים משמעותיים לעמדות טעינה לרכבי BMW לפי דגם:

IX IX3 I4 I4 M50 I7
חיבור מומלץ: תלת פאזי חיבור TYPE2 תלת פאזי חיבור TYPE2 תלת פאזי חיבור TYPE2 תלת פאזי חיבור TYPE2 תלת פאזי חיבור TYPE2
קיבולת סוללה: 111.5  קוט"ש 80 קוט"ש 83.9 קוט"ש 83.9 קוט"ש 105 קוט"ש
הספק טעינה: 11 KW 11 KW 11 KW 11 KW 11 KW
טווח נסיעה: 505 ק"מ 385 ק"מ 470 ק"מ 435 ק"מ 510 ק"מ
מהירות טעינה 45 ק"מ לשעת טעינה 49 ק"מ לשעת טעינה 54 ק"מ לשעת טעינה 50 ק"מ לשעת טעינה 47 ק"מ לשעת טעינה
זמן טעינה מוערך: 11 שעות 8 שעות 8 שעות ו-40 דקות 8 שעות ו-40 דקות 11 שעות
טעינה מהירה: 35 דקות 31 דקות, סוג חיבור CCS 30 דקות, סוג חיבור CCS 30 דקות, סוג חיבור CCS 35 דקות, סוג חיבור CCS

בחירת החברה המתאימה להתקנת העמדה:

התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי צריכה להיעשות על ידי חברה מקצועית המוסמכת ומנוסה בביצוע התקנות של עמדות טעינה לרכבים חשמליים. הניסיון של החברה יתבטא לא רק בהתאמת העמדה לסוג הרכב ולתנאי השטח, אלא גם בבניית התשתיות הרצויות בשטח תוך ניצול נכון של השטח, התקנת התשתיות בצורה שלא תפריע לעובדים והשבים באזור ותשמור כמובן על בטיחות המשתמשים באזור והמשתמשים בעמדה. חברת בוסט פויינט תשמח לעמוד לשירותכם עם עבודה מקצועית וניסיון רב בהתקנת עמדות טעינה פרטיות וציבוריות בכל רחבי הארץ. 

עמדת טעינה מנוהלת לדירה בבניין:

ישנם כמה סוגים של עמדות טעינה לרכבים חשמליים. עמדת טעינה מנוהלת היא עמדת טעינה שבדרך כלל תותקן בבנייני מגורים כדי למנוע מדיירים לערער או להפריע לבעל רכב חשמלי להתקין עמדת טעינה המחוברת לתשתית הבניין. עמדה מנוהלת תאפשר לכל דיירי הבניין להטעין את רכבם ושלם רק בהתאם לצריכת החשמל הפרטית שלהם בעמדה. כאשר כמה דיירים מתאגדים יחד לטובת הקמת העמדה יש פחות סיכון בכך שוועד הבית או דיירי הבניין יתנגדו להקמת העמדה.

כיצד מתבצעת התקנת עמדת טעינה לרכבי BMW?

בשלב הראשון יהיה עליכם לוודא שעמדת הטעינה הנבחרת תואמת את דגם הרכב וסוג החיבור הרצוי עבורו. בדרך כלל חיבור תלת פאזי עם TYPE2 יספיק. כמו כן תרצו לבדוק את המיקום בו תותקן העמדה. במידה והמרחק בין העמדה לחניה הוא גדול צריך יהיה לבקש מהמתקין להאריך את כבל הטעינה. בהתאם למיקום העמדה ייתכן ויהיה צורך גם בקופסה שתגן על העמדה בימים גשומים. חיבור העמדה ייעשה ללוח החשמל הפרטי שלכם או של הבניין, תלוי היכן מתבצעת ההתקנה.

אנא דרגו את המידע
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
התקנת עמדת טעינה לרכבי ב.מ.וו – BMW
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.