התקנת עמדת טעינה לרכב אאודי 

תוכן עניינים

אם יש לכם רכב אאודי חשמלי ודאי תרצו לבחון את האפשרות להתקין עמדת טעינה פרטית בביתכם לרכב שלכם. ישנן 2 אפשרויות בנושא זה: התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי המתאימה למגוון סוגי הרכבים החשמליים בישראל ולכן מתאימה גם לרכבי אאודי, והאפשרות השנייה היא לבדוק לגבי עמדה ייעודית ליצרנית רכבים זו. הצוות המקצועי שלנו בבוסט פויינט ישמח להעניק לכם שירות בנושא, החל משלב הייעוץ והתאמת העמדה הנכונה עבורכם ועד להתקנת העמדה בפועל. 

מדוע חשוב שתהיה לכם עמדת טעינה פרטית לרכב החשמלי שלכם?

כיום כל בעל רכב חשמלי מכיר בחשיבות של עמדת טעינה פרטית בחניה לצורך טעינת הרכב החשמלי שלו. מספיק שנסעתם כמה פעמים לעמדת טעינה ציבורית כדי להבין את החשיבות של התקנת העמדה הפרטית בביתכם. עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי תהיה בעלת יתרונות של נוחות, חיסכון בזמן, חיסכון בעלויות ועוד. חשוב להבין כי ההבדל בין עמדה פרטית ועמדה ציבורית טמון בעיקר בסוג העמדה ובמתח החשמלי שנעשה בו שימוש שכן עמדה פרטית היא עמדה מסוג AC ועושה שימוש במתח חשמלי נמוך, בדרך כלל עד 22KW בעוד המתח החשמלי בעמדת טעינה ציבורית היא פי כמה. שימוש במתח חשמלי גבוה יותר פוגע באורך חיי הסוללה שלכם ולכן נחשב לפחות מומלץ על ידי המומחים. עם טעינה איטית ומבוקרת של עמדת טעינה פרטית תוכלו להאריך משמעותית את חיי הסוללה שלכם ואף ליהנות מעלויות טעינה מופחתות. 

עמדת טעינה המתאימה למגוון הדגמים של רכבי האאודי:

Audi E-Tron Audi Q4 E-Tron Audi E-Tron GT
סוג החיבור TYPE 2 TYPE 2 TYPE 2
קיבולת הסוללה 95 KW לשעה (קוט"ש) 82  KW לשעה (קוט"ש) 93 KW לשעה (קוט"ש)
הספק טעינה 11 KW AC 11 KW AC 11 KW AC
זמן טעינה מלאה משוער 9 שעות ורבע 8 שעות ורבע 9 שעות ורבע
מהירות טעינה 39 ק"מ לשעת טעינה 49 ק"מ לשעת טעינה 46 ק"מ לשעת טעינה
טווח נסיעה כ-360 ק"מ כ-400 ק"מ כ-420 ק"מ

כמובן שלכל עמדה ניתן לחבר התקן טעינה מהירה במתח חשמלי גבוה יותר שגם ימהר משמעותית את מהירות הטעינה. כדאי לבדוק את המדדים השונים מול היצרן.

איך לבחור חברה להתקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי?

אנו בחברת בוסט פויינט מתמחים בהתקנת עמדות טעינה חשמליות בצורה המקצועית ביותר ובאמתחתנו אינספור התקנות בכל רחבי הארץ. נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם את השירות הטוב ביותר, במהירות ובמחיר אטרקטיבי. בחירת החברה להתקנת עמדת הטעינה לרכב האאודי שלכם הינה קריטית כיוון שעם חשמל לא מספקים, בוודאי כאשר מדובר ברכב חשמלי שהתקנה לא נכונה של העמדה, או התקנת עמדה שאינה תואמת את סוג הרכב שלכם עשויה להיות מסכנת חיים. כמו כן ההתקנה צריכה להיות בטוחה ושמורה מפני תנאי מזג האוויר השונים, כולל בחודשי החורף הגשומים. אז איך בוחרים חברה להתקנת עמדת טעינה?

  • חשמלאי מוסמך – הדבר החשוב שחשוב לבדוק הוא שמי שמבצע את ההתקנה הינו חשמלאי מוסמך. חשוב שיהיה לו גם ניסיון בהתקנת עמדות טעינה חשמליות. לא כל חשמלאי מתאים לעבודה מסוג זה.
  • ניסיון – הניסיון משתקף בהתאמת העמדה הנכונה לסוג הרכב וסוג ההטענה שהוא דורש, הגדרה נכונה של המערכת והדרכה נכונה של בעל הרכב העושה שימוש בעמדת הטעינה.
  • מחיר – כל חברה עשויה להעריך אחרת את עלויות ההתקנה שלה, בעוד שעמדת הטעינה תעלה פלוס מינוס אותו דבר עם הפרשים קטנים בין החברות. עלויות ההתקנה עשויות להשתנות בצורה משמעותית יותר.
אנא דרגו את המידע
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
התקנת עמדת טעינה לרכב אאודי 
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.