התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי באור יהודה

תוכן עניינים

ככל שעוברות השנים אנו עדים לצמיחה משמעותית ברכבים החשמליים על הכביש בכל חלקי הארץ, וכך גם באור יהודה. אם אתם גרים באור יהודה והסביבה ויש לכם רכב חשמלי או שאתם עתידים לרכוש אחד כזה כדאי יהיה לחשוב גם על התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי באופן פרטי ולא להסתמך בהכרח על עמדות הטעינה הציבוריות בלבד. 

מהי עמדת טעינה פרטית לרכב חשמלי?

עמדת טעינה פרטית תהיה חיונית לכל מי שמחזיק ברכב חשמלי. יש יתרונות רבים לעמדה פרטית שכן היא מספקת לנו נוחות, חיסכון כלכלי משמעותי בטווח הארוך, ניצול מקסימלי של הזמן שלנו וכמובן חיסכון בזמן – המשאב היקר ביותר. התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי תיעשה על ידי חשמלאי מוסמך המנוסה בהתקנת עמדות מסוג זה. חשוב יהיה לוודא שעמדת הטעינה תואמת לסוג הרכב שלכם ומגיעה מסוג AC המספקת טעינה איטית וזולה יותר בהפקת החשמל שלה, תתרום לשמירה על אורח חיי הסוללה שלכם ליותר שנים ועוד.

האם יש הבדל בין התקנת עמדת טעינה בבית פרטי לבין דירה בבניין?

התשובה היא כן. בכל שבבית פרטי תוכלו להתקין את העמדה בחניה הפרטית שלכם ולחבר אותה אל ארון החשמל הפרטי שלכם, כאשר מדובר בדירה בבניין זה מעט מסובך יותר. ראשית, תצטרכו לוודא שיש לכם שטח חניה פרטי בשטח החניה של הבניין. לאחר מכן תצטרכו לבדוק אם יש אפשרות לחבר את העמדה לארון החשמל הפרטי שלכם או שמא תצטרכו לחבר אותה אל ארון החשמל הראשי של הבניין. במקרה הראשון תוכלו ליידע את ועד הבית 15 יום מראש ולא תצטרכו אישור מוועד הבית כדי לבצע את ההתקנה. במידה ותצטרכו לחבר את העמדה לארון החשמל המרכזי של הבניין תצטרכו ליידע את ועד הבית 25 יום מראש, לקבל אישור ולסגור את הפרטים אודות אופן החיוב עבור צריכת החשמל הפרטית שלכם. בנוסף תצטרכו לתת לילדים עד 30 יום להגיש ערעור. במידה והכול תקין, תוכלו להתקין את העמדה כרצונכם כל זמן שהתשתיות שלה אינן מסכנות את שלום הציבור בבניין ובכלל או פוגעות בחזות הבניין. התקנת עמדת טעינה בבית פרטי הינה פשוטה יותר כאשר לרוב היא תותקן על עמוד טעינה ייעודי או על גדר/חומה בבעלותכם. 

כמה עשוי לעלות לי להתקין עמדת טעינה פרטית באור יהודה?

עלות עמדת הטעינה נע בין 2000 ל-3000 שח בממוצע, כאשר מדובר בעמדת טעינה מסוג AC. בהתאם לסוג העמדה תדעו אם תצטרכו לחבר אותה אל תשתית חשמל חד פאזי או תלת פאזי. עלות ההתקנה תנועה בין 2000 ל-5000 שח בממוצע כולל מעמ. הטווח גדול כיוון שזה מאוד תלוי בסוג העבודה שתידרש בשטח. במידה ותצטרכו עמוד טעינה העלות שלו תהיה תוספת של כ-1000 שח נוספים. לעתים תידרשנה עלויות נוספות במידה וצריך להרים ריצוף, לחפור או לפרוס תשתית חשמל ארוכה יותר בצורה משמעותית. 

גם בכל הנוגע לעמדת הטעינה הפרטית שלכם – חשוב יהיה לעבוד עם הטובים ביותר

בכל מקרה של התקנת עמדת טעינה לרכב החשמלי שלכם תצטרכו לוודא שאתם עובדים עם הטובים ביותר בתחום. אנו בחברת בוסט פויינט מתמחים בהתקנת עמדות טעינה לרכבים חשמליים ויודעים להתאים את סוג העמדה לסוג הרכב שלכם ולצרכים האישיים שלכם, למקסימום חיסכון בזמן ובעלויות ומקסימום נוחות. נשמח לעמוד לשירותכם בכל צורך. לפרטים נוספים והצעת מחיר עבור העמדה וההתקנה שלה צרו עמנו קשר בטלפון או במילוי טופס הפניה באתר ונשמח לעמוד לשירותכם.

אנא דרגו את המידע
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי באור יהודה
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.