התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי באשדוד

תוכן עניינים

המהפכה הירוקה הגיעה גם לכבישים וכעת תוכלו למצוא עשרות אלפי מכוניות עם מנוע חשמלי בכבישים. זה כבר שנים רבות שיש עליה במודעות לסביבה ולנושא הקיימות בארץ ובעולם בכלל ואנשים רבים המקדמים את הנושא. כחלק מהעניין הומצאו רכבים חשמליים הפועלים על בטרייה חשמלית נטענת, מאשר על מנוע בנזין המצריך דלק המזהם את הסביבה. לצד היתרונות הסביבתיים של רכבים חשמליים יש גם יתרונות כלכליים גם לתחזוקה השוטפת וגם לצריכה האנרגטית הנדרשת להפעיל את הרכב (דלק מול חשמל). אנו בחברת Boost Point מתמחים בהתקנת עמדות טעינה פרטיות לרכב חשמלי ומספקים שירותינו בכל רחבי הארץ. אם יש לכם רכב חשמלי ואתם גרים באשדוד ייתכן מאוד ותצטרכו לבצע התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי באשדוד.

היתרונות של התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי באשדוד

לרכב חשמלי יש יתרונות רבים אך להבדיל מרכב בנזין שתוכלו לתדלק בכל תחנת דלק סטנדרטית, רכב חשמלי תצטרכו לטעון בעמדת טעינה. לכן חשוב להתקין עמדת טעינה פרטית לרכב החשמלי שלכם ולה יהיו יתרונות רבים:

  • טעינה ירוקה – אחד היתרונות המשמעותיים של עמדות טעינה ביתיות לרכב חשמלי הוא כמובן נושא הקיימות. אוכלוסיית העולם מפתחת מודעות גדולה יותר לשמירה על הסביבה. כלי רכב מזהמים וככל שהם ממלאים את הכבישים האוויר שאנו נושמים מזוהם יותר ואנו מסכנים את האנושות כולה לכן כאשר יותר אנשים עוברים לשימוש ברכבים חשמליים ושימוש באנרגיה חשמלית מתחדשת מאשר בבנזין אתם נותנים את החלק שלכם בתרומה לשמירה על הסביבה ונושא הקיימות.
  • חסכון כלכלי – משמועת נוספת של התקנת עמדת טעינה פרטית ושימוש ברכבים חשמליים היא כמובן הנושא הכלכלי. מלבד העובדה שהתחזוקה השוטפת והחלקים של רכבים חשמליים יהיו זולים יותר בדרך כלל מרכב בנזין, הרי שגם בכל הקשור לעובדה שרכב חשמלי בעמדת טעינה יהיה זול יותר משימוש בדלק. בעוד שעל דלק תצטרכו להשקיע בערך 1000 שח בחודש לאדם ממוצע הנוסע עם הרכב מדי יום לעבודה, טעינת הרכב ושימוש בחשמל עשויה לעלות לכם כמה עשרות שקלים בחודש בלבד. גם אם יהיה מעט מעבר לכך בשל טעינת הרכב בשעות השיא זה עדיין יהיה חסכוני יותר משימוש ברכב בנזין.
  • חיסכון בזמן – כדי לטעון את הרכב בעמדת טעינה ציבורית תצטרכו לנסוע אליה במיוחד, לא תמיד היא תהיה קרובה לבית והגעתכם אליה לא מבטיחה שהיא תהיה פנויה באותו הרגע. לכן עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי תהיה עדיפה עבורכם. אם יש לכם בית קרקע פרטי עם חניה פרטית תוכלו להתקין את העמדה ללא בעיה. במידה ומדובר בחניה שלכם בטאבו בדירה בבניין תוכלו גם כן להתקין עמדה מתאימה לאחר עדכון ועד הבית בנושא. במידה ואין לכם חניה פרטית תצטרכו לבחון אפשרות להתקנת עמדת טעינה מנוהלת שתפחית את ההתנגדות של הדיירים להתקנת העמדה בשטח החניה של הבניין.
  • בטיחות – עמדת טעינה ביתית תהיה איטית יותר מעמדת טעינה ציבורית (וגם חסכונית יותר בהתאם) ועשויה לערוך מספר שעות לטעינה מלאה. לכן בזמן הזה חשוב שהעמדה תהיה בשטח הפרטי שלכם בצורה בטיחותית יותר ומפחיתה את הסיכון לונדליזם של העמדה או הפרעה לאוכלוסייה. 
  • נוחות – הרבה יותר נוח להשאיר את הרכב לטעינה בלילה בזמן שאתם ישנים או מבלים בבית עם יקיריכם, מאשר לנסוע במיוחד מדי יום (או כמעט מדי יום) לטעון את הרכב בעמדת טעינה ציבורית. 

התקנת עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי באשדוד – איך זה עובד?

סוג העמדה – ראשית בדקו איזה סוג עמדה אתם רוצים להתקין. יש כמה סוגי עמדות טעינה כאשר עמדת טעינה AC היא הפופולרית ביותר להתקנה ביתית. היא אומנם איטית יותר מעמדת טעינה DC אז זו יקרה יותר להתקנה ותחזוקה שוטפת ולכן עמדה AC תספיק לכם בהחלט. 

מי מבצע את ההתקנה? – את ההתקנה יבצע חשמלאי מוסמך מטעמנו בחברת בוסט פויינט. אתם לא רוצים לתת לחשמלאי שאינו מוסמך להתקין עמדות טעינה חשמליות לבצע את העבודה כיוון שמדובר בסכנת חיים.

היכן נמקם את העמדה? – העמדה תותקן בחניה הפרטית שלכם על גדר או חובה בבעלותכם בטאבו ובשטח שלכם. במידה ומדובר בחניה פרטית בבניין או בהיעדר חומה או גדר צריך יהיה לקנות ולהתקין עמוד ייעודי להתקנת עמדת הטעינה לרכב חשמלי

האם צריך תשתיות נוספות? – ייתכן וכחלק מעבודת ההתקנה של העמדה תצטרכו להניח תשתיות נוספות של חשמל ואינטרנט מהבית לכיוון העמדה. איננו מתכוונים למרחק הסביר בין לוח התקשורת והחשמל לבין העמדה אלא במקרים בהם צריך לשבור בטון או להוסיף תשתיות מעבר למרחק הסביר. אלה יהיו בתוספת תשלום ויש לבדוק שהם מותקנים כראוי מבלי לסכן את בני הבית. כמו כן לוודא שהכבלים לא חשופים לגשם. 

ביום ההתקנה עצמו באשדוד חשוב לבדוק שאין גורמים שונים שעשויים להפריע למתקין בזמן העבודה. בדרך כלל ההתקנה תיקח עד כמה שעות עבודה לכל היותר, בסופה תקבלו הדרכה מקצועית מהמתקין על השימוש בעמדה.

בטיחות ומקצועיות הם העקרונות המנחים אצלנו בחברת בוסט פויינט ונשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

5/5 - (5 votes)
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי באשדוד
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.