התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבאר יעקב

תוכן עניינים

עולם הרכב עובר בשנים האחרונות שינוי משמעותי, כאשר הרכבים החשמליים הופכים להיות עם הזמן נפוצים יותר ויותר. למעשה, כל ההערכות של מומחי עולם הרכב ברחבי העולם מדברות על כך שבעשור הקרוב כמות הרכבים המונעים באמצעות דלק תרד בצורה משמעותית ואת מקומם יתפסו רכבים חשמליים שאינם מזהמים את הסביבה. למעשה, נושא איכות הסביבה הוא רק גורם אחד שמניע את מהפכת הרכבים החשמליים, מתוך לא מעט גורמים. קודם כל, אדם שרוכש רכב חשמלי נפטר מהצורך לשלם מאות ואפילו אלפי שקלים בחודש על דלק, כאשר ההוצאה על חשמל היא נמוכה הרבה יותר. בנוסף, רכב חשמלי נוסע בצורה שקטה וחלקה יותר, ומאפשר לנהג להאיץ בקלות עם כוח שזמין בצורה מיידית ומהירה.

כיצד מטעינים את סוללת הרכב החשמלי?

אין כל ספק שהדבר שמעכב יותר מכל את מהפכת הרכב החשמלי זה נושא הטעינה. אנשים מפחדים להיתקע בלי מקום להטעין את הרכב, מאחר ופריסת עמדות הטעינה כיום עדיין רחוקה מהפריסה הקיימת של תחנות דלק. למעשה, התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבבאר יעקב היא עדיין הפתרון המוביל עבור כל מי שמעוניין לרכוש רכב חשמלי ולא רוצה להיות מוטרד מנושא הטענת הרכב. כאשר יש לכם עמדת טעינה לרכב חשמלי בחנייה, אתם פשוט מכניסים את הרכב לטעינה בכל לילה, וכך יש לכם מספיק טווח כמעט לכל נסיעה שתצטרכו (תלוי כמובן בטווח הריאלי של הרכב), מבלי שתהיו תלויים בעמדות טעינה ציבוריות.

כיצד מתקינים עמדת טעינה פרטית?

המקרה הקלאסי והפשוט ביותר עבור התקנה של עמדת טעינה לרכב חשמלי בחנייה היא עבור אנשים שגרים בבית פרטי ויש להם חנייה פרטית. התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית פרטי היא תהליך פשוט שלוקח זמן יחסית קצר, למעט במקרים שבהם צריך להגדיל את רשת החשמל לתלת פאזי. העניינים קצת יותר מורכבים כאשר מדובר על בניין מגורים, שבו גם אם יש לכל אחד חנייה פרטית, למתוח כבל חשמל מהבית לא תמיד אפשרי. ולכן, במקרה הזה ישנם פתרונות שונים כמו חיבור העמדה לארון החשמל הראשי של הבניין תוך התקנה של מונה חשמל שיחשב את צריכת החשמל של העמדה כדי שבעל הרכב יוכל לשלם עליה.

היכן ניתן למצוא עמדות טעינה ציבוריות?

במקרים רבים בתחנות דלק תוכלו למצוא גם עמדות טעינה ציבורית, חלקן מהירות יותר וחלקן פחות, אשר תמורת תשלום תוכלו להטעין בהן את הרכב החשמלי שלכם. למעשה, הרבה פעמים תוכלו למצוא עמדות טעינה גם במרכזיים מסחריים וקניונים אשר בעליהם רוצים למשוך את בעלי הרכב החשמלי ולכן מתקינים עמדות טעינה בחנייה שלהם. התקנת עמדת טעינה לבתי עסק מתבצעת על ידי אנשי מקצוע (חשמלאים מוסמכים) אשר יוכלו לבצע את העבודה בצורה מקצועית ולחבר את העמדה בצורה בטוחה שלא תסכן את השוהים בקרבתה.

אל מי פונים עבור התקנה של עמדות טעינה?

עבור התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבאר יעקב או בכל מקום אחר בארץ יש לפנות אל חברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום, אשר תשלח אליכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר שיוכלו לבצע את ההתקנה על הצד הטוב ביותר. חברה כזאת היא למשל חברת בוסט פויינט אשר מבצעת התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי ללקוחות עסקיים ופרטיים באמצעות צוות מקצועי עם ניסיון רב בתחום. אם גם אתם רכשתם רכב חשמלי ואתם זקוקים בדחיפות לעמדת טעינה אצלכם בחנייה, או שאתם בעלים של מקום מסחרי ורוצים למשוך לקוחות על ידי עמדות טעינה – פנו עוד היום אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם ולבצע את העבודה בצורה היעילה והמהירה ביותר.

אנא דרגו את המידע
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבאר יעקב
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.