התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבת ים

תוכן עניינים

רכבים חשמליים הופכים להיות יותר ויותר פופולריים על הכביש כיום מאשר בעבר. התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבת ים הוא שירות שיכול לסייע לכל אדם שיש בבעלותו רכב חשמלי והוא זקוק לעמדה פרטית בביתו או בבית העסק שלו (בהנחה שהשטח בבעלותו ויהיו לו האישורים להתקין שם את העמדה). באמצעות עמדת טעינה פרטית יוכל בעל הרכב ליהנות ממגוון יתרונות משמעותיים ולא להיות תלוי בעמדות טעינה ציבוריות. איך זה עובד? אילו סוגי עמדות טעינה ניתן להתקין? על כך ועוד בדקות הקרובות.

איך עובדת התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבת ים? על מה חשוב לשים דגש?

אם יש לכם רכב חשמלי בבעלותכם או שאתם מתכננים לקנות אחד כזה סביר להניח שכבר הבנתם את החשיבות של התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי שתהיה עמדה פרטית משלכם ובה תוכלו להטעין את הרכב שלכם מתי שרק תרצו. בת ים היא עיר במחוז מרכז וכידוע ערי המרכז עמוסות וגדושות ברכבים וכבישים סואנים, לכן מאוד לא נוח לעצור בדרך ולחפש עמדת טעינה ציבורית. הרבה יותר נוח ונעים להטעין את הרכב בעמדה פרטית, בביתכם או בבית העסק שלכם. 

האם כל אחד שיש לו רכב חשמלי בבת ים בהכרח צריך עמדת טעינה פרטית?

התשובה היא לא כמובן. תוכלו להטעין את הרכבים החשמליים שלכם בעמדות טעינה ציבוריות. עם זאת, אלה קיימות במספרים פחותים בהרבה מתחנות דלק מסורתיות ולכן אם אתם בונים על תחנות הטענה ציבוריות ודאו שיש לכם מספיק זמן וסבלנות לכך, שלא אכפת לכם לשלם יותר עבור הטעינה ושיש לכם עמדת טעינה שכזו קרובה אליכם וזמינה עבורכם. ברוב המקרים עדיף יהיה להתקין עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי ולא רק בשל עלויות הטעינה אלא גם מטעמי נוחות וזמינות.

התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבת ים

מה ההבדל בין עמדת טעינה פרטית בבית פרטי לבין עמדת טעינה פרטית בבניין?

אם יש לכם בית פרטי עם קרקע פרטית משלכם המצב שלכם טוב. כל שאתם צריכים לעשות הוא להזמין אותנו בחברת BOOST POINT וחשמלאי מוסמך מטעמנו יגיע כדי להתקין את עמדת הטעינה הפרטית שלכם, בחניה הפרטית בשטח שלכם. במקרה כזה כל שתצטרכו הוא לוודא שיש גדר או חומה כמקום בטוח ומתאים להתקנת העמדת או לרכוש עמוד טעינה. 

בבת ים מרבית מבתי המגורים הינן דירות בבניין ולכן לא מן הנמנע שמרבית בעלי הרכבים החשמליים בעיר יזדקקו דווקא לשירות השני – של התקנת עמדת טעינה פרטית בבניין. 

שירות זה של התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבניין הוא קצת יותר מסורבל אבל בהחלט אפשרי. ראשית יהיה צורך לעדכן את ועד הבית בכוונתכם להתקין עמדת טעינה חשמלית בחניה ולחבר אותה לבניין. במידה ומדובר בחניה פרטית על שמכם בטאבו, תוכלו להתקין אותה ללא הפרעות לאנשים אחרים. במידה ומדובר בשטח חניה ציבורי של הבניין תצטרכו להתקין עמדת טעינה מנוהלת (שתכף נרחיב עליה). בכל מקרה תצטרכו לקבל אישור מוועד הבית שאין התנגדות להקמת העמדה ולחבר אותה ללוח החשמל של הבניין, כל זמן שיש טיימר נפרד שבודק את היקף השימוש שלכם והסכום שתצטרכו לשלם בגין השימוש בחשמל הציבורי של הבניין.

מהי עמדת טעינה מנוהלת וכיצד היא יכולה לעזור לכם להפחית את ההתנגדות של השכנים?

במידה ואתם צריכים להתקין עמדת טעינה לרכב חשמלי בחניית הבניין שלכם ואין לכם חניה בבית פרטי, סביר להניח שתתקשו לקבל את הסכמת דיירי הבניין לייצר לעצמכם חניה נוספת בשטח החניה או להשתלט על חניה קיימת השייכת לאדם אחר. לכן, במקרה כזה ניתן לבקש להתקין עמדת טעינה מנוהלת. עמדה מסוג זה הינה עמדה ציבורית לשימוש דיירי הבניין, המשתתפים בעלויות ההקמה שלה (אלא אם כן אתם מתנדבים לשאת בעלויות) ויכולים להשתמש בה בהתאם לצרכים שלהם. העמדה תהיה מחוברת למחשב צריכה והזדהות שבכל פעם שאחד הדיירים ירצה להשתמש בעמדה הוא ייאלץ לעבור הזדהות באמצעות קוד או טביעת אצבע וכך למעשה המערכת תדע לשייך את צריכת החשמל לחשבון של אותו משתמש. בכל חודש כל דייר ישלם על צריכת החשמל בעמדה בהתאם לצרכיו.

עמדת טעינה לרכב חשמלי להתקנה בבית העסק שלכם בבת ים:

אנו בחברת BOOST POINT מתמחים לא רק בהתקנת עמדות טעינה פרטיות לבתי מגורים אלא גם לבתי עסק. במידה ויש לכם שטח משלכם לחנות, למשרד או לכל בית עסק אחר שלכם ואתם מבלים שעות רבות בעבודה, ייתכן ויהיה יעיל יותר עבורכם להתקין את עמדת הטעינה שלכם דווקא בשטח של בית העסק. כך במהלך יום העבודה שלכם, כאשר אתם גם ככה עסוקים בדברים אחרים, ייתכן ותרצו לשים את הרכב לטעינה ותוכלו להשתמש בו בבטחה עם סוללה מלאה בסוף יום העבודה. עמדה מסוג זה גם יכולה לשפר את שירות הלקוחות שלכם במידה ואתם מארחים אנשים במתחם או בבית העסק שלכם ויכולים להציע להם להטעין את הרכב בזמן שהותם במקום. 

4.9/5 - (13 votes)
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבת ים
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.