התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בגדרה

תוכן עניינים

גדרה היא מושבה נהדרת באזור המרכז המונה מעל 32 אלף תושבים. אם אתם גרים בגדרה ועדים גם כן להשתלבות של רכבים חשמליים בחיינו סביר להניח שגם אתם כבר חושבים על התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בגדרה. במידה ויש לכם רכב חשמלי או שאתם עתידים לקנות אחד כזה, סביר להניח שתצטרכו עמדת טעינה פרטית ולא תרצו להסתמך על עמדות טעינה ציבוריות. בכל צורך בהתקנת עמדת טעינה פרטית לרכב החשמלי שלכם, בין אם מדובר בבית פרטי עם חניה פרטית או דירה בבניין, נשמח לעמוד לשירותכם ולספק את השירות המקצועי הנדרש. לפרטים נוספים והצעת מחיר צרו קשר באתר או בטלפון.

אז מהם היתרונות של רכב חשמלי?

לשימוש ברכבים חשמליים יש יתרונות רבים בחיינו כיון. בין היתר הדאגה לאיכות הסביבה עולה מדרגה ויצרני רכב רבות כבר מתחילות לייצר רכבים חשמליים. לכן, ככל שיעברו השנים סביר להניח שנראה יותר רכבים חשמליים בכביש ביחס לשנה הקודמת. בעקבות כך יהיו גם יותר עמדות טעינה פרטיות וציבוריות ברחבי הארץ. לרכבים חשמליים יש יתרונות נוספים לבעל הרכב מלבד ההיבט החשוב של איכות הסביבה. הם כוללים פחות חלקים ולכן יש עליהם פחות הוצאות תיקון מאשר ברכב רגיל בדרך כלל. כמו כן, העלויות של החשמל כמקור אנרגיה חלופי לדלק הן זולות בהרבה ויכולות לחסוך לכם מאות או אלפי שקלים בחודש על דלק (ואנחנו לא מגזימים). 

מדוע כדאי יהיה להתקין עמדת טעינה פרטית בגדרה?

להתקנת עמדת טעינה פרטית יש יתרונות רבים ומשמעותיים לבעל הרכב:

  • חיסכון בזמן – אין צורך לבזבז זמן יקר בנסיעה לעמדת טעינה ציבורית במיוחד, סטייה מהדרך חזרה מהעבודה הביתה ולהיפך רק כדי להגיע אל עמדה ציבורית, להמתין לשווא מבלי היכולת לעשות סידורים או עיסוקים אחרים. על אף שזמן הטעינה של עמדה ציבורית יהיה מהיר משמעותית מעמדת טעינה ביתית, הרי שבעמדת הטעינה הביתית תוכלו להשאיר את הרכב לטעינה בלילה בזמן שאתם עסוקים בעניינכם או ישנים. 
  • חיסכון בכסף – לאחר ההוצאה הראשונית על העמדה וההתקנה שלה תוכלו לחסוך משמעותית בהוצאות הטעינה החודשיות שכן עמדה פרטית מסוג AC תהיה זולה יותר בהפקת החשמל מאשר בעלויות הטעינה בעמדה ציבורית. כמו כן, בשעות הלילה יש פחות עומס ואלו לא שעות השיא של צריכת החשמל.
  • נוחות – העובדה שתוכלו להטעין את הרכב שלכם בבית, בזמן ובנוחות שלכם ולעשות במקביל מה שתצטרכו, להיות עם בני המשפחה, על המחשב, מול הטלוויזיה, להתקלח או אפילו לישון בזמן שהרכב נטען – משפר משמעותית את הנוחות מאשר בהמתנה בעמדה ציבורית עד השלמת הטעינה.

הכירו את נוהל ההתקנה בבניין משותף:

אם אתם גרים בדירה בבניין ולא בבית קרקע עם חניה פרטית כדאי יהיה להכיר מהו נוהל התקנת עמדת טעינה לבתים משותפים. נוהל זה מתייחס למעשה לעדכון ואישור מוועד הבית לצורך התקנת העמדה בחניה הפרטית שלכם, אך לצורך החיבור של למערכת החשמל של הבניין. זה עובד כך: במידה ואתם מתקינים את העמדה ישירות לארון החשמל הפרטי שלכם, לא תצטרכו היטב מוועד הבית, כל עוד ההתקנה אינה פוגעת בחזות הבניין או מסכנת את הדיירים ועוברי האורח בשימוש בשטח הבניין וסביבתו. כן תצטרכו להודיע לוועד הבית 15 יום ממועד ההתקנה. במידה ואתם מתכוונים לחבר את העמדה לארון החשמל של הבניין תצטרכו לעדכן את וועד הבית בנושא, לאפשר להם עד 25 יום להגיב לגבי אופן ההתחשבנות על צריכת החשמל שלכם, ולאפשר לדיירים עד 30 יום נוספים להגיש ערעור למפקח המקרקעין. במידה והוא נדחה או שאין ערעור על ידי מי מהדיירים תוכלו לזמין את חברת בוסט פויינט ולהתקין את העמדה שלכם.

אנא דרגו את המידע
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בגדרה
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.