התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בירושלים

תוכן עניינים

כל מי שנוסע בכבישי ישראל לא יכול לפספס את העלייה המשמעותית בכמות הרכבים החשמליים שאנחנו רואים על הכביש. ככל שהזמן חולף יותר ויותר אנשים מבינים את היתרונות הגדולים שיש לרכב חשמלי להציע, והם בוחרים למכור את רכב הבנזין המזהם שלהם ולקנות לרכב חשמלי. ואכן, לרכב חשמלי יש הרבה מאוד מה להציע: נסיעה שקטה יותר, כוח זמין באופן מיידי, עלויות תחזוקה נמוכות וכמובן – לא צריך לשלם על דלק. אז למה בכל זאת יש אנשים שלא רוצים לרכוש רכב חשמלי? יש כל מיני סיבות, אך הסיבה העיקרית היא ללא ספק נושא טעינת הרכב.

המורכבות בהטענת רכב חשמלי בעמדת טעינה ציבורית

עמדות טעינה ציבוריות נחשבת אמנם לעמדות טעינה מהירות, אך בפועל הטעינה יכולה לקחת פרק זמן ממושך. לא מדובר על משהו כמו מילוי דלק שלוקח דקות בודדות, אלא על משהו שיכול לקחת שעה ואפילו יותר. ולכן, הרבה אנשים שרוכשים רכב חשמלי בהנחה שיוכלו להסתמך על עמדות טעינה ציבוריות, מגלים בסופו של דבר שמדובר על פתרון ממש לא אטרקטיבי. הפתרון הטוב ביותר למי שרוצה לרכוש רכב חשמלי הוא התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בחנייה הפרטית, אשר מאפשרת לו טעינה של הרכב בלילה ומילוי הסוללה למאה אחוז.

כמה עולה התקנת עמדת טעינה בחנייה בירושלים?

התקנה של עמדת טעינה היא לא סיפור מאוד יקר. המחיר הסופי כמובן משתנה לפי מורכבות ההתקנה, אך אפשר לומר כי המחיר הממוצע עבור התקנה של עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי נע באזור 2,500 עד 5,000 ₪. בכל מקרה, רכב חשמלי מביא לחיסכון גדול בעלויות הדלק והתחזוקה, ולכן אנשים בדרך כלל מתייחסים למחיר העמדה וההתקנה שלה כמשהו שולי יחסית. בכל מקרה, חשוב לבחור בחברה מקצועית עם ניסיון בתחום עבור התקנת העמדה, כדי שההתקנה תתבצע בצורה נכונה ובטוחה על ידי חשמלאי מוסמך שיודע לעשות את העבודה כמו שצריך. אם החלטתם להתקין עמדת טעינה לרכב בחנייה, ואין אפשרות למתוח כבל חשמל ישירות מארון החשמל שלכם, ניתן לחבר את הארון ישירות לארון הראשי של המבנה. במקרה כזה תצטרכו להתקין מונה נפרד שיחשב את צריכתכם בשימוש בעמדה.

התקנת עמדות טעינה לעסקים

הרבה פעמים בתי עסק או מרכזים מסחריים מעוניינים גם הם בהתקנה של עמדות טעינה אצלם בחנייה. ההבנה שכמות הרכבים החשמליים רק הולכת וגדלה, גורמת להם להבין שאם יאפשרו טעינת רכבים אצלם בחנייה, הרבה מאוד לקוחות יבחרו להגיע לרכוש דווקא אצלם.

במי כדאי לבחור עבור התקנה של עמדת טעינה לרכב חשמלי בירושלים?

בין אם מדובר על התקנת עמדות טעינה לעסקים בירושלים או בחנייה פרטית של לקוח פרטי, העבודה חייבת להתבצע על ידי חשמלאי מוסמך שיש לו את ההכשרה ואת הידע הדרוש בכדי לבצע את ההתקנה בצורה נכונה ובטוחה. אחת החברות המובילות כיום בתחום היא חברת בוסט פויינט, אשר מחזיקה באנשי מקצוע עם ניסיון רב שיבצעו את ההתקנה בצורה המקצועית ביותר. אצלנו בבוסט פויינט שירות הלקוחות הוא הדבר החשוב, והדגש הוא על שירות ברמה הגבוהה ביותר. אם אתם זקוקים להתקנה של עמדת טעינה אצלכם בחניית הבניין או העסק, ואתם רוצים להיות רגועים שעשיתם את ההחלטה הנכונה – אין ספק שאנשי המקצוע של בוסט פויינט הם אלו שאליהם אתם צריכים לפנות.

5/5 - (6 votes)
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בירושלים
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.