התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בלוד

תוכן עניינים

אם יש לכם רכב חשמלי בלוד או שאתם עתידים לקנות אחד כזה אתם ללא ספק מאותם אנשים המעודדים קדמה טכנולוגית, חיסכון כלכלי ואפילו שמירה על כדור הארץ שלנו ובעלי מודעות לשמירה על הסביבה. לכל בעל רכב חשמלי בלוד ובכלל חשוב שתהיה עמדת טעינה פרטית לרכב החשמלי שלו שתספק לו מגוון יתרונות משמעותיים. התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי תיעשה על ידי חברה מקצועית ומנוסה שתבצע את העבודה. אנו בחברת בוסט פויינט נשמח לעמוד לשירותכם עם שירותים מקצועיים והתקנת העמדה הנדרשת לסוג הרכב שלכם. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

ליהנות מהיתרונות של רכבים חשמליים – רכבי העתיד:

רכבים חשמליים תופסים תאוצה על הכביש ובכל שנה אנו עדים לאלפי רכבים חשמליים נוספים על הכבישים בישראל. בתוך מספר שנים סביר להניח שיהיו כבר מאות אלפי רכבים מסוג זה על הכבישים בישראל, כאשר גם תשתיות הטעינה הפרוסות ברחבי הארץ ילכו ויתפתחו. לרכבים החשמליים יש יתרונות רבים ומשמעותיים, כאשר היתרון הראשון והמשמעותי עבור בעלי הרכבים הוא כמובן החיסכון הכלכלי. חשמל עולה פחות מנפט/סולר ולכן זול יותר לתחזק אותו ברמה החודשית, ובנוסף רכבים אלו הינם בעלי פחות חלקים ולכן גם עלויות התיקון במוסך יהיו נמוכים יותר בדרך כלל. בנוסף לכל אלה הרכבים החשמליים נחשבים לשקטים יותר ובעלי חוויית נהיגה משופרת בדרך כלל בשל הקדמה הטכנולוגית שהם מציעים. בנוסף לכל, הם נחשבים לפחות מזהמים ולכן ידידותיים יותר לסביבה.

יש לכם רכב חשמלי בלוד ועדיין לא הבנתם שאתם צריכים עמדת טעינה פרטית?

כל בעל רכב חשמלי מבין בשלב מסוים כי לא ניתן להסתמך על עמדות הטעינה הציבוריות בלבד. מלבד העובדה שהשימוש בהן יקר יותר מעמדת טעינה ביתית פרטית, הרי שהן מצריכות מאתנו גם לנסוע במיוחד לתחנת הטעינה הציבוריות ואף לבזבז זמן יקר בהמתנה להשלמת הטעינה. בשונה מתחנת דלק רגילה שבה מדלקים 2-3 דקות ויוצאים מהתחנה, עמדת טעינה ציבורית עשויה לדרוש מכם בין חצי שעה לשעה עד השלמת הטעינה. במידה ומישהו יתפוס לפניכם את העמדה תצטרכו להמתין זמן נוסף… לכן כדאי יהיה לשמור על הנוחות, הזמן והכסף שלכם ולהתקין עמדת טעינה פרטית בביתכם.

האם יש הבדל בין עמדת טעינה בבית פרטי לבין דירה בבניין?

התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית פרטי תהיה פשוטה יותר בדרך כלל מהתקנת עמדת הטעינה בבניין מגורים. שם תצטרכו לקבל את אישור ועד הבית בדרך כלל או לכל הפחות לעדכן אותם מספיק זמן מראש ולאפשר זמן ליתר הדיירים להתנגד למהלך. במידה ואין התנגדויות ואפשרתם את הזמן הנדרש בחוק, תוכלו להתקין את עמדת הטעינה הפרטית שלכם. במידה ותצטרכו להתחבר לתשתיות החשמל של הבית ולא לארון חשמל פרטי משלכם, תצטרכו אישור מוועד הבית והסכם מסודר לאופן התשלום עבור צריכת החשמל שלכם. 

התקנת עמדת טעינה בלוד רק על ידי המומחים של בוסט פויינט

בין אם מדובר על התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית פרטי או דירה בבניין, לחניית המשרד שלכם בלוד או בכל מקום אחר, חשוב לעבוד עם אנשי מקצוע מוסמכים המתמחים בהתקנת עמדות טעינה כאלו. כאשר מדובר בחשמל אסור לשחק. בנוסף, ישנם דגמי רכבים המצריכים שימוש בדגמים ספציפיים של עמדות טעינה ולכן על החברה יהיה להתאים את העמדה הרצויה עבורכם. אנשי המקצוע שיבצעו את התקנת העמדה צריכים להיות מוסמכים ומנוסים גם בהנחת התשתיות וחיבור של העמדה לתשתיות הנדרשות מבלי לפגוע בחזות הבניין או להוות גורם מסוכם לאנשים החיים בסביבה. 

אנא דרגו את המידע
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בלוד
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.