התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי במודיעין מכבים רעות

תוכן עניינים

העיר מודיעין מכבים רעות שוכנת בלב ליבה של מדינת ישראל, ונמצאת במיקום מנצח בין גוש דן לירושלים. למעשה, הרבה מאוד מתושבי העיר והסביבה נאלצים למצוא מקום עבודה מרוחק אשר דורש מהם נסיעה מדי יום של לא מעט ק"מ הלוך וחזור. הנסיעות הללו גורמות בסופו של דבר לתשלום גבוה מאוד מדי חודש על דלק, ולבלאי מואץ של חלקי הרכב השונים. הפתרון הטוב ביותר במקרה הזה ולכל מי שנוסע הרבה ק"מ מדי יום הוא רכישה של רכב חשמלי, המאפשר נסיעה זולה במיוחד ועלויות תחזוקה וטיפולים נמוכות הרבה יותר מאשר אלה של רכב בנזין רגיל.

כיצד מתקינים עמדת טעינה בחנייה הפרטית במודיעין מכבים רעות?

אם אתם גרים במודיעין או בכל מקום אחר בארץ ויש לכם חנייה פרטית, התקנה של עמדת טעינה לרכב היא ללא ספק הפתרון הטוב ביותר לנושא הטעינה. כל פעם שאתם חוזרים בערב וצריכים להטעין את הסוללה, פשוט מחברים את המטען לרכב ולמחרת אתם יכולים לצאת לדרך עם סוללה מלאה ברכב. התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בחנייה היא לא סיפור מסובך בכלל. כל מה שצריך לעשות הוא לפנות אל חברה מקצועית המבצעת התקנות של עמדות טעינה לרכב חשמלי, והיא כבר תדאג לכל מה שצריך בכדי להתקין את העמדה, כולל למתוח כבל חשמל מארון החשמל אל החנייה בכדי לחבר את העמדה לחשמל, ובמידת הצורך גם להתקין עמוד או משהו אחר שעליו תעמוד עמדת הטעינה.

האם כדאי להסתמך על עמדות טעינה ציבוריות?

הרבה פעמים אנשים שאין להם אפשרות להתקין עמדת טעינה ביתית בחנייה, מתלבטים האם כדאי להם לרכוש רכב חשמלי ולהסתמך על טעינה בעמדות ציבוריות או שלא. התשובה משתנה כמובן מאדם לאדם, אך בגדול אם יש לכם עמדות טעינה ציבוריות במקום קרוב או מקום שאתם הולכים אליו קבוע, אפשר לרכוש רכב עם טווח נסיעה גבוה ולהסתדר עם טעינת הרכב. אולם, אם אין לכם מקום כזה ואתם צריכים בכל פעם לחפש איפה להטעין את הרכב, יכול להיות מאוד שרכב חשמלי הוא לא הפתרון המומלץ עבורכם.

מה המחיר להתקנה של עמדת טעינה בחנייה?

המחיר עבור התקנה של עמדת טעינה בחנייה הוא לא גבוה. בדרך כלל מדובר על כ- 2,000 עד 5,000 ₪ תלוי כמובן עד כמה ההתקנה היא מורכבת. התקנת עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי לוקחת בדרך כלל כמה שעות בודדות, מלבד במקרים שבהם צריך להזמין איש מקצוע נוסף עבור ביצוע עבודות שהמתקין לא יכול או מוסמך לבצע, שאז העבודה לוקחת בדרך כלל קצת יותר זמן. בכל מקרה, חשוב לפנות דווקא אל חברה מקצועית ואמינה בתחום אשר מחזיקה אנשי מקצוע שיבצעו את ההתקנה כמו שצריך בצורה מקצועית ובטוחה, ולא לחפש דווקא את החברה הכי זולה.

התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי במודיעין מכבים רעות והסביבה

אם אתם מחפשים חברה מקצועית עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום, שעליהם תוכלו לסמוך בעיניים עצומות שיעשו את העבודה בצורה מקצועית ויעילה, בוסט פויינט היא ללא ספק הכתובת עבורכם. אצלנו בבוסט פויינט כל אנשי המקצוע שבאים להתקין אצלכם עמדות טעינה הם אנשי מקצוע עם ידע וניסיון רב, אשר יוכלו להתקין את העמדה בצורה מקצועית ולספק לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר. בין היתר החברה מתקינה עמדות טעינה גם לבתי עסק כמו קניונים או חנויות גדולות שרוצות להתקין עמדות טעינה בחנייה שלהם כדי למשוך קונים עם רכב חשמלי שיבואו לקנות דווקא אצלם בזכות האפשרות להטעין את הרכב בזמן הקנייה. 

אנא דרגו את המידע
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי במודיעין מכבים רעות
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.