התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בנס ציונה 

תוכן עניינים

לאחר כמה עשרות שנים שבהם לא היו חידושים מסעירים בעולם הרכב, בשנים האחרונות מתחוללת מהפכה של ממש שמשנה את כל מה שאנחנו מכירים. אם עוד לא ניחשתם – אנחנו מדברים על מהפכת הרכב החשמלי בנס ציונה. מה שהיה נראה רק לפני עשור כמשהו שלעולם לא יצליח, הפך להיות עובדה מוגמרת וחלק בלתי נפרד מהנוף בכבישים בארץ ובעולם. למעשה, סיור קצר בכבישי ישראל ילמד אתכם עד מהרה כי כבר כיום חלק גדול מהרכבים שנוסעים בכביש פועלים באמצעות חשמל בלבד וללא דלק שמניע אותם. היתרונות של רכב חשמלי הם ברורים – מדובר על רכב שלא מזהם כמו רכב בנזין, הנסיעה בו שקטה יותר, הכוח זמין בצורה מיידית יותר, והנסיעה באמצעות חשמל זולה הרבה יותר מאשר נסיעה באמצעות דלק.

אם כך – למה לא כולם בנס ציונה רוכשים רכבים חשמליים?

החיסרון הגדול ביותר של רכב חשמלי הוא אמנם חיסרון זמני שבשלב מסוים יעבור מן העולם, אך כרגע הוא עדיין כאן. אנחנו מדברים כמובן על נושא טווח הנסיעה וההטענה של הרכב. בעוד שאדם המחזיק ברכב בנזין המונע באמצעות דלק יכול לעצור כמעט בכל פינה ברחבי הארץ ולתדלק את הרכב בתוך מספר דקות, ברכב חשמלי הסיפור הוא שונה. ישנן כיום הרבה פחות עמדות טעינה מאשר תחנות דלק, וגם הן לא תמיד עובדות. בנוסף, ההטענה של רכב חשמלי גם בעמדה מהירה יכולה לקחת לא מעט זמן, שבו הנהג צריך להמתין ולא יכול להמשיך בנסיעה. ולכן, רכב חשמלי כנראה עדיין לא מתאים לכולם. אולם, כאשר מדובר על מישהו שיש לו חנייה מתחת לבית הפתרון הוא פשוט – התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בנס ציונה והטענה של הרכב בלילה.

התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בנס ציונה 

התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בנס ציונה – במה זה כרוך?

התקנת עמדת טעינה בבית פרטי או בבניין עם חנייה פרטית היא תהליך פשוט ביותר. כל מה שצריך לעשות הוא לפנות אל חברה העוסקת בהתקנה של עמדות טעינה לרכב חשמלי אשר תשלח אליכם חשמלי מוסמך המחזיק בידע ובניסיון הדרוש בכדי לבצע את ההתקנה. החשמלאי יגיע ויבחן את הדרכים למתוח כבל חשמל אל החנייה, וייתן לכם הצעת מחיר סופית עבור התקנת העמדה. בדרך כלל, כאשר אין צורך בעבודות מיוחדות כמו חציבה בקרקע או התקנה של עמוד לעמדה, המחיר עבור התקנת העמדה ינוע בין 2,000 ל 4,000 ₪ לא כולל את המחיר של העמדה עצמה. לעומת זאת, כאשר יש צורך בעבודות נוספות המצריכות הזמנת איש מקצוע נוסף או שימוש עם כבל שארוך יותר מ – 20 מ', המחיר של התקנת עמדת טעינה בבית פרטי יהיה בדרך כלל גבוה יותר.

התקנת עמדת טעינה וחיבורה לחשמל המשותף

במקרה שאין אפשרות נוחה להעביר כבל היישר מארון החשמלי הפרטי של בעלי הרכב החשמלי ניתן להתחבר אל ארון החשמל המשותף של הבניין לאחר אישור של וועד הבית. כמובן, במקרה שכזה יש צורך להתקין מונה חשמל נפרד אשר יאפשר לדעת כמה חשמל צורכת העמדה ולגלגל את החיוב אל בעלי הרכב. במקרה כזה יש לדיירים אפשרות להגיש ערעור על החלטת הוועד לאפשר את ההתחברות אל החשמל המשותף, כמובן רק אם יש להם נימוק הגיוני לכך.

התקנת עמדות טעינה בבתי עסק

הרבה פעמים ניתן למצוא עמדות טעינה ציבוריות אשר ממוקמות בחניונים של מרכזי עסקים וחנויות גדולות. בעלי המקום מבינים שבכדי לגרום לבעלי הרכבים החשמליים לקנות דווקא אצלם, הם צריכים להתקין עמדות טעינה לרכב. התקנת עמדת טעינה לבתי עסק מתבצעת על ידי חברות ועסקים המתחמים בהתקנה עמדות ציבוריות, והיא צריכה להתבצע על פי הנהלים הנדרשים להתקנה של עמדות במרחב הציבורי.

 אל מי פונים עבור התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי?

כאשר אתם מביאים איש מקצוע שיבצע התקנה של עמדת טעינה חשמלית, חשוב מאוד לוודא שמדובר על איש מקצוע שהוא חשמלאי מוסמך המורשה לבצע עבודות מן הסוג הזה, ומחזיק בידע ובניסיון הדרוש בכדי לבצע את העבודה בצורה הטובה והבטוחה ביותר. ולכן, דווקא פנייה אל חברה גדולה ואמינה כמו בוסט פויינט היא הבחירה הטובה ביותר בכדי להיות רגועים שאנשי המקצוע שיבצעו את ההתקנה יהיו אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. בוסט פויינט מבצעת התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בנס ציונה ובערים נוספות, כאשר כלל העובדים הינם אנשי מקצוע בעלי ידע רב וניסיון רב שנים בתחום. 

למה כדאי לבחור דווקא בחברת בוסט פויינט?

חברת בוסט פויינט שמה דגש על עבודה מקצועית ובטוחה, יחד עם שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר. אנשי המקצוע שלנו יבואו ויראו את המקום שבו אתם רוצים להתקין את עמדת הטעינה, ויבצעו את החיבור לחשמל בצורה היעילה והבטוחה ביותר. אז אם גם צריכים התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בנס ציונה או בכל מקום אחר בארץ – פנו אלינו בחברת בוסט פויינט ונשמח לתת לכם הצעת מחיר אטרקטיבית ביותר.

5/5 - (8 votes)
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בנס ציונה 
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.