התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בפתח תקווה

תוכן עניינים

מהפכת הרכב החשמלי כבר כאן, ואת התוצאות שלה אנחנו רואים בעיניים בכל פעם שאנחנו עולים על הכביש. קצב הגדילה של כמות הרכבים החשמליים בכבישים הוא מסחרר, וככל שעובר הזמן קצב הייצור של רכבי בנזין מתחיל לרדת. למעשה, כמעט כל החברות הגדולות בעולם הרכב כבר התחילו למכור או לפתח רכבים חשמליים, ואיתן עוד לא מעט חברות סיניות כמו ג'ילי או BYD אשר מפתחות רק כלי רכב חשמליים. ישנן לא מעט סיבות אשר בגללן אנשים בוחרים לרכוש דווקא רכב חשמלי: חיסכון בעלויות התחזוקה והנסיעה, נסיעה שקטה יותר ולא מזהמת, עלות נמוכה יותר של אגרת רישוי ועוד. עם זאת, הרבה אנשים לא רוכשים רכב חשמלי בגלל החשש מנושא טעינת הרכב. האם החשש הזה מוצדק? איך באמת דואגים להטעין את הרכב? ננסה לתת תשובות על כך במאמר שלפניכם.

כיצד מטעינים את הסוללה של רכב חשמלי?

כל בעל רכב חשמלי יכול לגשת אל אחת מעמדות הטעינה המותקנות במקומות ציבוריים כמו חניונים או תחנות דלק, ולהטעין את הרכב תמורת תשלום. עמדות טעינה ציבוריות נחשבות לעמדות מהירות, אך ההטענה עדיין לוקחת זמן וצריך להמתין לא מעט זמן מחוץ לבית. כמובן שהתשלום על הטעינה גבוה יותר מהמחיר של טעינה ביתית משום שצריך לשלם לחברה שמפעילה ומתחזקת את העמדה. ולכן, הדרך הנוחה ביותר להטעין את הרכב למי שיש לו רכב חשמלי, זו התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבבית פרטי בחנייה הפרטית. כמובן, לא לכל אחד יש חנייה פרטית, אבל למי שיש – זה ללא ספק הפתרון הטוב והנוח ביותר שפותר את הבעיה של נושא הטעינה כמעט לחלוטין.

מי מבצע התקנה של עמדות טעינה בפתח תקווה?

התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בפתח תקווה או בכל מקום אחר בארץ צריכה להתבצע על ידי אנשי מקצוע (חשמלאי מוסמך) אשר מחזיקים בידע ובניסיון הדרוש בכדי לבצע את ההתקנה של העמדה בצורה שלא תסכן את המשתמש בה ואת העוברים ושבים בקרבתה. ההתקנה עצמה היא יחסית פשוטה ולא אמורה לקחת יותר מדי זמן, מלבד במקרים מורכבים יותר שבהם יש צורך בהזמנה של איש מקצוע נוסף עבור ביצוע עבודות כמו הרמת ריצוף וכד'. 

כיצד מגיע חשמל אל עמדת הטעינה בחנייה?

בכדי להעביר חשמל אל עמדת הטעינה יש 2 אפשרויות: להעביר כבל חשמל היישר מארון החשמל של הדייר בעל הרכב אל החנייה ולחבר את העמדה לחשמל הביתי של בעל הרכב. או במקרה וזה לא אפשרי – לחבר את העמדה אל ארון החשמל הראשי בבניין, ולהתקין מונה חשמל נפרד אשר יסייע בחישוב צריכת החשמל של העמדה כדי שבעל הרכב ישלם על צריכת החשמל שלה. במקרה שרוצים לחבר עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי אל ארון החשמל הראשי, צריך לבקש אישור מוועד הבית של הבניין ולדאוג שההתקנה תבוצע בצורה שלא תפריע לשימוש המשותף של הדיירים ולא תסכן את שלומם בשום צורה.

התקנת עמדת טעינה בפתח תקווה אצל הטובים ביותר

חשוב מאוד לבחור בחברה המעסיקה אנשי מקצוע מנוסים עבור התקנה של עמדת טעינה לרכב חשמלי בפתח תקווה או בכל מקום אחר בארץ, כדי שתוכלו להיות רגועים שהתקנת העמדה תבוצע בצורה מקצועית וכמו שצריך. אצלנו בחברת boost point כל אנשי המקצוע שמגיעים אליכם להתקין את עמדות הטעינה, הם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום, שיודעים לא רק להתקין עמדות טעינה, אלא גם לתת שירות מקצועי ולענות בסבלנות על כל שאלה שיש לכם. אם החלטתם על התקנה של עמדת טעינה לרכב החשמלי בחנייה – בחירה באנשי המקצוע שלנו תהיה החלטה שלא תתחרטו עליה!

אנא דרגו את המידע
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בפתח תקווה
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.