התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בראש העין

תוכן עניינים

ראש העין היא עיר במחוז מרכז המונה מעל 56 אלף תושבים. זה אומר שיש בעיר בממוצע מעל 1000 בעלי רכבים חשמליים. כל אחד מהם ישמח לחסוך לעצמו זמן ועלויות ולהשקיע בהתקנת עמדת טעינה פרטית בשטח החניה שלו. התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בראש העין תיעשה על ידי חשמלאי מוסמך ומקצועי המתמחה בהתקנת עמדות מסוג זה. אנו בחברת בוסט פויינט נשמח להעניק לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר בתחום. 

הביקוש לרכבים חשמליים בראש העין ובארץ בכלל:

מדי שנה ענף הרכבים החשמליים חווה צמיחה משמעותית של עשרות אחוזים ואף מעבר לכך. בשנת 2023 כבר היו מעל 70 אלף רכבים חשמליים על הכבישים בישראל כאשר הצפי להגיע למעל 200 אלף רכבים חשמליים בסוף שנת 2025. זה אומר מעל 1100 רכבים חשמליים בממוצע רק בראש העין. הביקוש לעמדות טעינה חשמליות עולה בהתאם שכן לכל בעל רכב חשמלי מומלץ שתהיה עמדת טעינה פרטית שתספק לו את הנוחות המרבית והחיסכון בזמן ובעלויות. 

היכן כדאי להתקין את עמדת הטעינה לרכב החשמלי?

אם אתם גרים בבית קרקע פרטי משלכם, תוכלו להתקין את העמדה שלכם בשטח החניה הפרטי שלכם. ההתקנה תתבצע על עמוד ייעודי לעמדה או על החומה/הגדר בשטח שלכם. במידה ומדובר בדירה בבניין תצטרכו לעבוד תחת נוהל התקנת עמדת טעינה חשמלית בבית משותף ולעדכן את ועד הבית בנושא, לאפשר לו ולדיירים הבניין להגיש ערעור במידת הצורך ובמידה ואין התנגדויות אפשר יהיה לבצע את ההתקנה. בבית משותף או בבית עסק תוכלו גם להתקין עמדה משותפת שכמה משתמשים יוכלו ליהנות ממנה ובכך להפחית התנגדויות מיותרות. 

היתרונות של התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בראש העין:

  • נוחות – אין ספק כי אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי באופן פרטי הוא כמובן נושא הנוחות. אין דבר נוח יותר מאשר להתקין את הרכב שלכם בחניה הפרטית שלכם, מבלי שתצטרכו לגשת למקום ציבורי, לסמוך על זה שהעמדה תהיה פנויה או להמתין על סיום ההזמנה במקום שבו לא נוח לכם לחכות.
  • זמן – גם אם עמדת הטעינה הפרטית שלכם הינה מסוג AC הנחשבת לטעינה איטית יותר ביחס לעמדות ציבוריות רבות עדיין תוכלו להטעין את הרכב שלכם בשעות הלילה, בזמן שאתם ישנים, ובכך לחסוך זמן יקר אותו הייתם מבזבזים בהמתנה לטעינת הרכב בעמדה הציבורית.
  • זמינות – על אף שראש העין נמצאת באזור מרכז שמונה כמות נאה של עמדות טעינה ציבוריות עדיין העדיפות והנוחות של התקנת עמדת טעינה בבית פרטי תהיה עדיפה לבעל הרכב שלא יצטרך לנסוע או לעצור במיוחד בעמדה ציבורית. 
  • עלויות – עמדות טעינה ציבוריות גובות יותר כסף על הטעינה ועל השירות. 

התקנת העמדה בבית העסק:

עבור מי שעובד שעות רבות במהלך היום או מחזיק מערך של עובדים עם כלי רכב חשמליים של החברה, התקנת עמדת טעינה לבתי עסק תהיה אופציה נהדרת וחשובה. תוכלו לאפשר לעצמכם או לעובדים שלכם להטעין את הרכב במהלך היום, בזמן העבודה, ובכך להפחית את הצורך לגשת לעמדת טעינה ציבורית או אפילו להתקנת העמדה בשטח הפרטי של הבית שלכם אם לא תרצו בכך. מכיוון שאתם במשרדי החברה כל יום גם כך, תוכלו להטעין את הרכב החשמלי שלכם בעבודה ולא להמתין זמן יקר בעמדה ציבורית שכן בזמן הטעינה של הרכב אתם יכולים לעבוד. 

אנו בחברת בוסט פויינט נשמח לספק לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר בתחום ובמחיר אטרקטיבי במיוחד להתקנת העמדה. צרו קשר לפרטים נוספים ונשמח לעמוד לשירותכם.

אנא דרגו את המידע
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי במודיעין
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.