התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי ברמלה

תוכן עניינים

משנה לשנה אנו עדים ליותר רכבים חשמליים על הכביש. אלה הופכים להיות נפוצים יותר בכל חלקי הארץ, כך שגם אם אתם גרים ברמלה או בכל עיר אחרת ברחבי הארץ ייתכן וגם אתם מתעניינים ברכבים חשמליים ורוצים להעמיק את הידע שלכם בנושא. לכל מי שרכש או מתכוון לרכוש רכב חשמלי ברמלה יצטרך להזמין גם שירות התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי ברמלה. אך רגע לפני שנדבר על עמדת הטעינה בואו נדבר על היתרונות של רכבים חשמליים ומדוע אתם רוצים אחד כזה.

יש סיכוי גבוה שגם אתם תקנו רכב חשמלי בשנים הקרובות:

המגמה על הכבישים בישראל מצביעה על מאות אחוזים של צמיחה מדי שנה בכמות הרכבים החשמליים בקרב האזרחים בכל רחבי הארץ. לרכב חשמלי יתרונות רבים, החל מהפחתת הזיהום הסביבתי ועד לחיסכון כלכלי משמעותי. העובדה שבמהלך השנים הקרובות יהיו גם יותר תחנות טעינה ברחבי הארץ תוסיף משמעותית לביטחון ברכישת רכב חשמלי והשימוש בו. כמובן שניתן גם להתקין עמדת טעינה פרטית שתחסוך לכם זמן נוסף וכסף, ותציע לכם נוחות מקסימלית בשימוש השוטף ברכב.

חיסכון כלכלי עצום ויתרונות שהם הרבה מעבר למודעות לסביבה:

בעוד שהמודעות לסביבה הוא נושא חשוב בפני עצמו, הרי שבכל הקשור לאנשים הרוכשים רכבים חשמליים אפשר לומר שמעניין דבר אחד וזהו הכסף. רכבים חשמליים עולים כמו רכבי בנזין, לעתים אף יותר, אך בטווח הארוך מדובר בחיסכון כלכלי אדיר ומשמעותי. ראשית – ניתן לחסוך בעלויות הבסיסיות ביותר שיש לרכב – ואלו העלויות צריכת "הדלק". רכב חשמלי עובד באמצעות בטרייה חשמלית ואין צורך למלאו דלק. העלות של דלק הינה גבוהה בהרבה מעלויות צריכת החשמל לשימוש ברכב ומדובר על חיסכון של בין מאות לאלפי שקלים בחודש בהתאם לתדירות השימוש שלכם ברכב. כמובן שלצד זה ניתן לזקוף לזכות הרכבים החשמליים גם את החיסכון בעלויות התיקון השוטפות ובצורך בתיקונים שונים בשל העובדה שיש פחות חלקים ברכב ולכן גם זמן עבודה ופירוק קצרים יותר.

מדוע חשוב שיהיה לכם גם עמדת טעינה פרטית לרכב החשמלי שלכם?

על מנת ליהנות ממגוון היתרונות של הרכבים החשמליים חשוב יהיה לשמור על הנוחות שלכם ולהתקין עמדת טעינה פרטית בביתכם. התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית פרטי תתבצע על הגדר/החומה בשטח החניה של ביתכם (או על עמוד טעינה ייעודי) ועל ידי חשמלאי מוסמך ומנוסה בלבד. עמדה פרטית תאפשר לכם ליהנות מנוחות מירבית בטעינת הרכב, חיסכון כלכלי ושמירה על אורח חיי הסוללה שלכם לאורך זמן רב יותר. כמו כן תוכלו להטעין את הרכב בלילה כאשר אתם ישנים או מבצעים פעולות אחרות בבית ומנצלים את הזמן שלכם היטב. 

איך לבחור עמדת טעינה מתאימה לרכב החשמלי שלנו?

התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי היא צעד אחד אך חשוב גם לבחור את עמדת הטעינה המתאימה לרכב החשמלי שלכם. יש 2 סוגי עמדות טעינה עיקריות בישראל: עמדת טעינה AC ועמדה DC. בהתייחס כמובן לסוג העמדה ותפוקת החשמל המקסימלי שלה, לצד מהירות הטעינה. עמדות AC אלו העמדות הביתיות בדרך כלל ואילו עמדות DC אלו עמדות ציבוריות. הן יקרות יותר, מהירות יותר אך גם עלות הפקת החשמל שלהן במהלך הטעינה הוא גבוה יותר מעמדות AC.

התקנת העמדה עם חברה מקצועית ומנוסה:

אנו בחברת BOOST POINT מתמחים בהקמת עמדות טעינה לרכב חשמלי מכל סוג ובכל רחבי הארץ. כאשר מדובר בחשמל אתם לא רוצים לשחק או לנסות להתקין בעצמכם וחשוב שחשמלאי מוסמך יבצע את העבודה. נשמח לעמוד לשירותכם בכל צורך. 

אנא דרגו את המידע
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי ברמלה
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.