התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי ברמת גן 

תוכן עניינים

רמת גן היא אחת הערים המרכזיות והגדולות בישראל ובטח במרכז הארץ. העיר מאופיינת במגוון תשתיות ואטרקציות, קהילה אזרחית ענפה וכמובן גם גורדי שחקים ובנייני מגורים רבים. תושבים רבים ברמת גן מחזיקים ברכבים חשמליים ונהנים מהיתרונות שלהם מדי יום וחודש, כאשר כמות הרכבים החשמליים על הכביש רק הולכת ועולה. עמה גם הביקוש להתקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בעיר. אנו בחברת בוסט פויינט נשמח לספק לכם את השירות המקצועי והאיכותי ביותר ולהתקין את העמדה הפרטית בחניה שלכם. לפרטים נוספים והצעת מחיר אנא התקשרו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.

מהי התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי?

אחזקת רכב חשמלי זולה יותר מבחינת הוצאות תיקון שוטפות וכמובן גם הוצאות הפקת החשמל זולות משמעותית מאלה של הדלק, אך כדי ליהנות מהיתרונות הללו יש הצורך בעמדת טעינה פרטית בביתכם. התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי מצריכה חשמלאי מקצועי, מוסמך ומנוסה הבקיא היטב בהתקנת עמדות אלו והתאמת התשתיות בשטח לצורך חיבור העמדה. כאן אנו בבוסט פויינט נכנסים לפעולה. התקנת העמדה תיעשה על ידי חשמלאי מוסמך מטעמנו כאשר זה יגיע תחילה לבדוק את השטח, לתת לכם הצעת מחיר ולעדכן אתכם באופן החיבור הרצוי של התשתיות. לאחר אישור הצעת המחיר יקבע מועד ההתקנה והחשמלאי יגיע עם העמדה לבצע את ההתקנה במקום. כמובן שבמקרה של התקנת העמדה בבית משותף יהיה צורך לעמוד בנוהל התקנת עמדת טעינה בבית משותף.

מהו נוהל התקנת עמדת טעינה בבית משותף?

נוהל זה אומר שצריך לעדכן את ועד הבית בדבר ההתקנה של העמדה שלכם, מספיק זמן בהתאם לחוקי הנוהל, על מנת לקבל את אישורו או תגובתו בנושא. במידה ואתם מחברים את העמדה לארון החשמל הפרטי שלכם לא תצטרכו אישור מוועד הבית ותוכלו לעדכן אותם 15 יום לפני מועד ההתקנה הרצוי. במידה ותרצו לחבר את התקנת עמדת הטעינה שלכם לארון החשמל של הבניין תצטרכו לעדכן את ועד הבית 25 יום מראש, לסגור את פרטי ההתחשבנות אודות צריכת החשמל שלכם ואופן ההתנהלות השוטף ולאחר מכן לאפשר לדיירים עוד 30 יום נוספים כדי לערער, במידה וירצו, מול המפקח על המקרקעין. 

האם עמדת טעינה בבית פרטי פחות מסובכת?

אם יש לכם בית פרטי עם חניה פרטית לא תצטרכו לעדכן את ועד הבית ונוהל ההתקנה בבית משותף לא רלוונטי עבורכם. התקנת עמדת טעינה בבית פרטי פחות מסובכת ומסורבלת וכל שאתם צריכים הוא את איש המקצוע הנכון שיחבר את העמדה לתשתיות החשמל הביתיות שלכם בצורה בטוחה ונכונה ואתם מסודרים. למעשה להתקנת עמדת טעינה פרטית יש יתרונות רבים ומשמעותיים כמו נוחות, חיסכון כלכלי, אורך חיי הסוללה ושמירה עליה לאורך זמן, חיסכון בזמן ועוד. 

איך עובדת התקנת עמדת טעינה לבתי עסק ברמת גן?

כידוע רמת גן שופעת בתי עסק, בנייני משרדים, מרכזים מסחריים ומתחמים מוכרים אחרים. התקנת עמדת טעינה לבתי עסק עובדת כמו בהתקנה של כל עמדה אחרת מבחינת הנוהל, האישורים הנדרשים אך מדובר בעמדת טעינה אחרת הדורשת גם תשתיות חשמל מתקדמות יותר. בדרך כלל עמדה שכזו תהיה עמדת DC הטוענת את הרכב מהר יותר, בדרך כלל בין 30 ל-40 דקות לטעינה מלאה. בעלי עסקים רבים דואגים להתקנת עמדה שכזו כדי למשוך לקוחות בעלי רכבים חשמליים המעדיפים להגיע למתחמי קניות ומרכזים מסחריים בהם יוכלו לטעון את הרכב שלהם על הדרך. כמו כן בעסקים אחרים מדובר בשירות לקוחות טוב יותר שמוצע להם בזמן שהם בסידורים או פגישה במתחם.

אנא דרגו את המידע
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי ברמת גן
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.