התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בשוהם

תוכן עניינים

רכב חשמלי הוא ללא ספק הטרנד הלוהט ביותר בעולם הרכב. למעשה, לא מדובר רק על טרנד חולף אלא על משהו שלפי כל ההערכות רק ילך ויגדל בשנים הבאות, כאשר כבר עכשיו כ – 25% מהרכבים החדשים שעולים על הכביש הם רכבים חשמליים. הסיבות להצלחה הגדולה של הרכבים החשמליים הן רבות. קודם כל, מדובר על רכבים אמינים וחזקים יותר, ובעיקר כאלה שלא גומרים את הכסף על דלק. עם זאת, נושא טווח הנסיעה מטריד את מנוחתם של רבים, אשר מתלבטים האם יוכלו להסתדר עם רכב חשמלי ועם כל מה שכרוך בהטענה של הסוללה שלו.

איך בעצם מטעינים רכב חשמלי בשוהם?

סוללה של רכב חשמלי היא בדיוק כמו הסוללה של הטלפון הנייד שלכם. אם לא תדאגו לחבר אותה למטען, לא תוכלו להשתמש במכשיר. ולכן, כל פעם שהסוללה קרובה לסיום צריך להתחבר למטען ולוודא שהסוללה תהיה מלאה. ישנן 3 דרכים להטעין רכב חשמלי: מטען ציבורי, מטען ביתי וכבל סבתא. עמדות טעינה ציבוריות נפוצות במקומות כמו תחנות דלק או חניונים, ובהן ניתן להטעין יחסית במהירות את סוללת הרכב תמורת תשלום עבור החשמל + תשלום על השימוש בעמדה. דרך נוספת היא התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי אצלכם בחנייה, כך שבכל ערב תוכלו לחבר את הרכב למטען ולצאת למחרת עם סוללה מלאה. הדרך הכי פחות מומלצת היא חיבור הרכב עם מה שמכונה "כבל סבתא" לשקע ביתי רגיל, שם ההטענה תהיה איטית ביותר, וצריך לנתק את הטעינה בכל שעתיים לפי הנחיות חברת החשמל.

למי כדאי לרכוש רכב חשמלי?

רכב חשמלי יכול להיות הפתרון הטוב ביותר עבור הרבה מאוד אנשים. האנשים שעליהם אין בכלל ספק זה אלו שנוסעים הרבה ויש להם אפשרות להתקנה של עמדת טעינה ביתית בחנייה. אולם, גם מי שלא נוסע הרבה ורוצה להנות מהיתרונות הרבים שיש לרכב חשמלי לבציע, יכול להרוויח לא מעט מרכישה של רכב חשמלי. התקנת עמדת טעינה בבית פרטי או בחנייה פרטית חוסכת מכם את הצורך לבלות חצי שעה ויותר בעמדות טעינה ציבורית, ומאפשרת נוחות מקסימלית לכל מי שיש לו רכב חשמלי.

מה עושים אם אי אפשר להתקין עמדת טעינה בחנייה?

אם יש כמה בעלי רכבים חשמליים בבניין אפשר לבדוק איתם את האפשרות להתקין עמדת טעינה שתהיה משותפת לכולם. עמדה כזאת נקרית עמדת טעינה מנוהלת, והיא מאפשרת לבדוק כמה כל אחד השתמש כדי שישלם את חלקו בחשמל. אם גם זה לא אפשרי עבורכם ואתם רוצים לרכוש רכב חשמלי, ההמלצה היא לרכוש רכב חשמלי עם טווח נסיעה גדול (כיום מעל 500 ק"מ נחשב הרבה) כדי שלא תצטרכו יותר מדי להתעסק עם טעינת הרכב בעמדות טעינה ציבוריות.

התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בשוהם והסביבה

התקנה של עמדת טעינה לרכב חשמלי בשוהם היא אמנם לא סיפור ארוך או מסובך, אך בהחלט משהו שמצריך לקרוא לאיש מקצוע (חשמלאי מוסמך) כדי שיעשה את העבודה בצורה מקצועית ובטוחה. אחת החברות המובילות בתחום עמדות הטעינה בשוהם היא חברת בוסט פויינט. אצלנו בבוסט פויינט עובדים רק חשמלאים מוסמכים אשר להם ניסיון רב וידע מקצועי בהתקנה של עמדות טעינה ציבוריות ופרטיות, והם ישמחו להסביר לכם במה כרוכה ההתקנה של עמדת טעינה בחנייה, ולבצע את ההתקנה בצורה המקצועית והבטוחה ביותר. אז אם אתם זקוקים להתקנה של עמדת טעינה ביתית או עמדת טעינה מנוהלת בשוהם – צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם ולהתקין לכם את העמדה בהקדם האפשרי. 

אנא דרגו את המידע
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בשוהם
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.