התקנת עמדת טעינה לרכב BYD

תוכן עניינים

אם יש לכם רכב חשמלי אין שאלה בכלל לגבי הצורך בהתקנת עמדת טעינה פרטית לרכב החשמלי שלכם. תוכלו ליהנות מנוחות מרבית, חיסכון בזמן, חיסכון בעלויות והארכת חיי הסוללה של המצבר ברכב שלכם על ידי טעינה איטית, מבוקרת בעמדה פרטית משלכם. התקנת עמדה טעינה לרכב חשמלי תצריך מכם התנהלות מול חשמלאי מוסמך ומקצועי המוסמך גם לבצע התקנות של עמדות טעינה, להדריך אתכם בנושא ולבצע את העבודה בצורה נקייה ובטוחה בהנחת התשתיות בשטח. אנו בחברת בוסט פויינט מתמחים בהתקנת עמדות טעינה לרכב ממגוון סוגים, לרבות עמדת טעינה מסוג BYD.

מהי עמדת טעינה לרכב BYD?

עמדת טעינה לרכב BYD הינה אחת מעמדות הטעינה הפופולריות והמומלצות ביותר בישראל. היא נחשבת לפופולרית במיוחד מכמה סיבות שתכף נפרט עליהן. היא ניתנת להפעלה גם באמצעות שליטה על ידי אפליקציה ולכן נחשבת לעמדת טעינה חכמה: העתיד של עמדות הטעינה לרכבים החשמליים. עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי מסוג BYD תהיה אחת הבחירות המוצלחות ביותר בתחום זה. 

המאפיינים של עמדת טעינה לרכב מסוג BYD:

  • עמדת טעינה חכמה – נשלטת על ידי אפליקציה.
  • בעלת תקן זיהוי זליגת זרם DC
  • עמידה בתקן CE האירופאי הנחשב למחמיר ביותר
  • כבל טעינה 6 מטר
  • חיבור TYPE 2 המתאים לכל סוגי הרכבים הנפוצים בישראל.
  • הספק טעינה של עד 22 KW עמדת AC

טעינה איכותית המתאימה למרבית סוגי הרכבים החשמליים:

עמדת טעינה לרכב BYD נחשבת לאחת העמדות הנמכרות בישראל. היא אמינה מאוד, מגיעה עם כבל ארוך של 6 מטר ונחשבת לעמדה חכמה כיוון שאפשר לשלוט בה בעזרת אפליקציה ומסך דיגיטלי בעמדה. העמדה הינה תלת פאזי ומטעינה עד 22 KW ובעלת תקן CE המחמיר ביותר. את העמדה צריך להתקין חשמלאי מוסמך בלבד ואף להדריך אתכם על השימוש באפליקציה.

עמדה חכמה בשילוב אפליקציה ומגוון אפשרויות:

עמדת טעינה חכמה לרכב חשמלי היא עמדת טעינה המאפשרת שימוש באפליקציה וסנכרון נתונים בין המערכת לאפליקציה. האפליקציה מתחברת לעמדה הביתית שלכם ותציג לכם בזמן אמת את נתונים הטעינה שלכם כולל מדד הזרם החשמלי, אחוז הטעינה, זמן הטעינה ועוד. האפליקציה תציג לכם 3 נתונים מרכזיים בנוגע לזמן הטעינה: שעת ההתחלה של הטעינה, משך זמן העטינה ומהו הספק הטעינה המקסימלי. האפליקציה תציג לכם גם מגוון דוחות על היסטוריית הטעינה של הרכב שלכם ועל השימוש בעמדת הטעינה. 

איך משתמשים בעמדת טעינה לרכב BYD?

1 – ודאו שהעמדה מחוברת לספק החשמל.

2 – חברו בזהירות את הרכב לעמדה באמצעות כבל הטעינה.

3 – עמדת הטעינה תבצע את הטעינה של הרכב – תוכלו לעקוב באפליקציה אחר המתרחש.

4 – לאחר סיום הטעינה לחצו באפליקציה או על הכפתור שבצד העמדה. 

5 – נתקו את הרכב מעמדת הטעינה, גלגלו את הכבל ותלוי אותו במקום הייעודי שלו.

פרטים נוספים שכדאי לדעת על עמדת הטעינה הנהדרת הזו:

אנו בחברת BOOST POINT נשמח לבצע עבורכם את התקנת העמדה הנהדרת הזו מסוג BYD. כדאי שתדעו מגוון פרטים נוספים על העמדה. לדוגמה: העובדה שהיא מצוידת בהתקן זיהוי זליגה מיוחד העומד בתקינים המחמירים מאפשר להתקין פחת A בלבד ללא צורך בפחת B הנחשב יקר יותר ולכן חוסך לכם בעלויות התקנת העמדה. בנוסף, העמדה כוללת התקן לניטור טמפרטורה. במידה ובמהלך הטעינה העמדה מתחממת יתר על המידה היא נעצרת באופן אוטומטי. בנוסף לכל צד, העמדה כוללת שבב תיקון אוטומטי מתקדם המסייע בתיקונים קטנים בנושא הטעינה כדי להבטיח התקנה יציבה ובטוחה של הרכב החשמלי שלכם.

אנא דרגו את המידע
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
התקנת עמדת טעינה לרכב BYD
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.