טעינת רכב פלאג אין – היברידי 

תוכן עניינים

את היתרונות של רכב חשמלי אי אפשר להכחיש. מדובר על רכב שאיננו מזהם את האוויר כמו רכב בנזין, מאפשר לנו נסיעה נוחה ושקטה, והכי חשוב – לא צריך לשלם הון תועפות על דלק. אם בכל זאת יש משהו שמעיב על היתרונות של רכב חשמלי, זה כמובן נושא הטעינה שלו. בעוד מילוי דלק זו פעולה שלוקחת במקסימום 10 דקות וניתן לבצע אותה באחת מאלפי תחנות הדלק הפרוסות ברחבי הארץ, טעינת רכב חשמלי היא פעולה שלוקחת הרבה יותר זמן, ופריסת העמדות בארץ עדיין לוקה בחסר. ולכן, הרבה אנשים מחליטים שלא לרכוש רכב חשמלי ולהשתגע עם נושא הטעינה שלו.

הפתרון – רכישת רכב פלאג אין היברידי

אם אתם רוצים רכב שיש בו חלק גדול מן היתרונות של רכב חשמלי אך אין בו את בעיית הטווח – רכישה של רכב פלאג אין היברידי הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם. מדובר על רכב שלו טווח נסיעה מסוים שאותו הוא יכול לנסוע באמצעות מערכת החשמל, ורק כאשר הטווח הזה מסתיים, הרכב פועל באמצעות דלק. כך, לא יכול לקרות מצב שאתם נתקעים ולא יכולים לנסוע בגלל שאין לכם מקום להטעין את הרכב, ומצד שני חלק גדול מן הנסיעות שלכם מתבצע באמצעות חשמל. לדוגמא, אם הנסיעה הממוצעת שלכם מדי יום היא כ-50 ק"מ והטווח החשמלי של הרכב הוא גדול יותר, אם תטעינו את הרכב בכל לילה לא תצטרכו כמעט אף פעם לשלם על דלק, רק בנסיעות חריגות.

היכן אפשר למצוא עמדות טעינה לרכב חשמלי?

אם אתם מחזיקים רכב פלאג אין היברידי או רכב חשמלי, אתם בטח שואלים את עצמכם היכן תוכלו להטעין את הרכב. אז הפתרון הטוב ביותר הוא כמובן הוא התקנת עמדת טעינה בבית פרטי למי שגר בבית פרטי, או בחנייה הפרטית למי שגר בבניין. אולם, גם אם אתם לא יכולים או לא מעוניינים להתקין עמדת טעינה, תוכלו למצוא עמדות טעינה רבות בחנייה של בתי עסק שונים. התקנת עמדת טעינה לבתי עסק מתבצעת במטרה למשוך קונים בעלי רכב חשמלי, אשר יעדיפו כמובן ללכת למקום שבו יוכלו להטעין לבינתיים את הרכב.

למי כדאי לרכוש רכב פלאג אין היברידי?

אדם שמרחק הנסיעה הממוצע שלו ביום קטן מהטווח החשמלי של הרכב, יכול להשתמש ברכב פלאג אין היברידי ולהנות מנסיעה חשמלית כמעט כל הזמן. אולם, גם אם לא – עדיין מדובר על רכב חסכוני במיוחד אשר מי שיש לו עמדת טעינה בבית יכול לחסוך בזכותו הרבה מאוד כסף על דלק. התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי היא לא סיפור יקר או מורכב, כל מה שצריך לעשות הוא לקרוא לחברה המבצעת התקנות של עמדות טעינה לרכב חשמלי כמו בוסט פויינט, אשר תשלח אליכם אנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום שיבצעו את ההתקנה בצורה מקצועית ובטוחה.

5/5 - (11 votes)
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
טעינת רכב פלאג אין - היברדי
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.