כל הסיבות למה שנת 2024 היא השנה לעבור לרכב חשמלי

תוכן עניינים

שנת 2023 הייתה ללא ספק השנה של הרכבים החשמליים. בכל יום שחלף ניתן היה לראות את הפופולריות ההולכת וגואה של הרכבים החשמליים שהולכים וממלאים את כבישי ישראל. אם המגמה הזאת תמשיך – ואין סיבה שלא, שנת 2024 תשבור את כל השיאים עם כמות גדולה מאוד של רכבים חשמליים חדשים שנמסרים ללקוחות. השינוי הזה לא מגיע בחלל ריק – אנשים נמאס להם לשלם סכומי כסף אדירים מדי חודש על דלק, ולנסוע ברכבים שעלויות התחזוקה שלהם גדולות מאוד. ולכן, הפתרון הטוב ביותר שעומד בפני מי שרוצה לרכוש רכב חדש הוא רכב חשמלי.

מהם היתרונות של רכבי חשמליים על רכבי בנזין ודיזל?

בראש בראשונה, השיקול העיקרי שבגללו אנשים בוחרים לעבור לרכבים חשמליים הוא נושא החיסכון בדלק. טעינת הרכב החשמלי באמצעות עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי או אפילו עמדת טעינה ציבורית, זולה יותר ב-80 עד 90 אחוז מאשר מילוי דלק, ולכן למי שנוסע כמות ק"מ משמעותית החיסכון הוא עצום ויכול להגיע למאות שקלים ויותר. אבל זה לא היתרון היחיד – הנסיעה ברכב חשמלי נעימה ושקטה יותר, לרכב יש עוצמה שזמינה מידית בלחיצה על דוושת הגז, ועלויות התחזוקה נמוכות יותר בצורה משמעותית מאשר העלויות רכב המונע באמצעות דלק, בגלל שיש הרבה פחות חלקים ודברים שיכולים להתקלקל.

אז למה עדיין יש אנשים שקונים רכבי בנזין ודיזל?

הדבר שמונע ממרבית האנשים את הרכישה של רכב חשמלי הוא נושא הטעינה של הרכב. בעיקר אנשים שאין להם אפשרות להתקין עמדת טעינה ביתית לרכב אצלם בחנייה מסיבות שונות, ואם הם ירכשו רכב חשמלי הם יצטרכו להיות תלויים בעמדות טעינה ציבורית. למעשה, ברור שהפתרון הטוב ביותר לרכב חשמלי הוא התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בחנייה הפרטית, אך בשנת 2024 פריסת עמדות הטעינה הציבוריות כבר גדולה ונרחבת, ומי שרוצה להסתמך עליהן לגמרי יכול לעשות זאת בתכנון נכון של הנסיעות. סיבה נוספת שגורמת לאנשים לפחד מרכישה של רכב חשמלי הוא עלות החלפת הסוללה. סוללה של רכב חשמלי היא דבר יקר מאוד שעולה עשרות אלפי שקלים, ובמקרה שהסוללה מתקלקלת ואין אחריות כבר לא תמיד שווה לתקן את הרכב.

רכב חשמלי – עוד נדבך בשמירה על כדור הארץ

רכב חשמלי הוא גם ירוק יותר וידידותי יותר לכדור הארץ. אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר לזיהום האוויר הוא השימוש בדלקים מזהמים לנסיעה, ומעבר הולך וגדל של רכבים חשמליים יכול לסייע רבות בפתרון הבעיה הזאת. אז נכון, כל עוד ייצור החשמל נעשה בדרכים מזהמות עדיין אנחנו רחוקים מפתרון מלא בנושא הזה, אך עם המעבר לייצור חשמל באמצעים ירוקים יהיה אפשר לנסוע ברכבים חשמליים בצורה ירוקה לחלוטין. 

התקנת עמדות טעינה לרכבים חשמליים – מי עושה את זה?

ישנן לא מעט חברות אשר מספקות את השירות של התקנת עמדות טעינה לרכבים חשמליים, אך לא כדאי למהר ולבחור. חשוב מאוד לבחור דווקא בחברה מקצועית אשר מעסיקה חשמלאים מוסמכים ובעלי ניסיון בתחום ההתקנות של עמדות טעינה לרכבים חשמליים, שיבצעו עבורכם את ההתקנה בצורה הכי מקצועית שיש. מי שמחפש להיות רגוע ולדעת שהוא בוחר במקום הטוב ביותר עבור התקנה של עמדות טעינה – חברת boost point היא ללא ספק הכתובת שתתאים בצורה הטובה ביותר עבורו. אצלנו ב- boost point שירות הלקוחות הוא הדבר החשוב ביותר, ואנחנו מעניקים לכל לקוח את היחס המקצועי ביותר. אז אל תהססו! צרו אתנו קשר טלפוני עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם ולהתקין לכם עמדת טעינה חדשה.

אנא דרגו את המידע
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
כל הסיבות למה שנת 2024 היא השנה לעבור לרכב חשמלי
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.