עלות אחזקת רכב חשמלי

תוכן עניינים

אחד השיקולים המרכזים ברכישה של רכב חשמלי הוא נושא עלות האחזקה. כל מי שמחזיק רכב יודע שמדובר על בור בלי תחתית – כל הזמן יש עוד ועוד הוצאות שלא נגמרות. ולכן, האפשרות להחזיק רכב חשמלי אשר עלויות האחזקה שלו זולות יותר, היא אפשרות טובה שקורצת להרבה מאוד אנשים. קודם כל, לא צריך לשלם המון כסף בחודש על דלק, ובנוסף, עלויות הטיפולים והתיקונים נמוכות יותר בגלל שברכב יש הרבה פחות חלקים שיש להם בלאי. עם זאת, תקלה בסוללה יכולה להיות משהו שיעלה הרבה מאוד כסף, אך מדובר על משהו שיש עליו בדרך כלל אחריות לשנים רבות.

כיצד מטעינים רכב חשמלי?

אחד הדברים שהכי מעסיקים בעלי רכב חשמלי הוא נושא הטעינה. כאשר אנחנו נוסעים על רכב אשר מונע באמצעות דלק, אפשר פשוט להיכנס אל תחנת הדלק הקרובה ולצאת תוך כמה דקות עם מיכל מלא. לעומת זאת, כאשר מדובר על חשמל מהירות הטעינה היא נמוכה וגם פריסת עמדות הטעינה עדיין לא מושלמת. ולכן, הפתרון הטוב ביותר הוא התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי אצלכם בחנייה הפרטית, כך שאפשר להטעין את הרכב בכל פעם שאתם חוזרים הביתה. עמדת טעינה ביתית פותרת כמעט לחלוטין את נושא הטעינה, במיוחד כאשר מדובר על רכב עם טווח נסיעה גבוה.

מה עושים אם אין חנייה פרטית?

גם מי שאין לו מקום עבור עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי, לא חייב לוותר על רכישה של רכב חשמלי. במידה ויש כמה דיירים עם רכב חשמלי, אפשר להתקין יחד עמדת טעינה מנוהלת כאשר כל אחד משלם עבור השימוש שלו בעמדה. גם אם לא – הרבה פעמים אפשר למצוא מקום להתקין את העמדה בצורה חוקית שלא תפריע לאף אחד, או להסתמך על עמדות טעינה ציבוריות מהירות אשר מאפשרות את טעינה הרכב בתוך זמן יחסית קצר. כמובן שזהו הפתרון הכי פחות טוב, אך מי שלא נוסע הרבה או שיש לו עמדת טעינה ציבורית קרובה לבית, זה יכול להיות פתרון מספק בהחלט עבורו.

מי מתקין עמדות טעינה לרכבים חשמליים?

התקנה של עמדת טעינה לרכב חשמלי היא עבודה עם חשמל, ומשכך היחיד שיכול לעשות אותה הוא חשמלאי מוסמך. ולכן, אם החלטתם לבצע התקנה של עמדת טעינה אצלכם בחנייה, חשוב מאוד שלא לנסות להתקין את העמדה לבד או בעזרה של חבר, אלא לקרוא לאיש מקצוע מוסמך שיעשה את העבודה בצורה בטוחה ונכונה. חברת boost point הינה חברה מובילה בתחום עמדות הטעינה לרכבים חשמליים, והיא מבצעת התקנות ללקוחות עסקיים ופרטיים בכל רחבי הארץ. אצלנו בבוסט פויינט אנו מעסיקים אך ורק אנשי מקצוע מוסמכים שיש להם את הידע המקצועי הדרוש וניסיון רב בביצוע של התקנות של עמדות טעינה. ולכן, אנו המקום שאליו כדאי לפנות עבור התקנה של עמדת טעינה לרכב חשמלי.

אנא דרגו את המידע
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
עלות אחזקת רכב חשמלי
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.