עמדות טעינה לרכבים חשמליים במפעלים

תוכן עניינים

בשנים האחרונות חלה עליה משמעותית בקרב אנשים המחזיקים ברכבים חשמליים ובאופן טבעי גם עולה הביקוש לאנשים הצריכים עמדות טעינה חשמליות על מנת להטעין את רכבם. בעוד שלמרבית בעלי הרכבים החשמליים יש עמדות טעינה פרטיות להטעין את רכבם, עדיין אנשים רבים מעדיפים להתקין דווקא את העמדה שלהם במקום העבודה ולא בבית (מכל סיבה שהיא) ואנשים שאינם בעלי עמדת טעינה פרטית המסתמכים למשל על עמדת טעינה מנוהלת בבניין המשותף בו הם גרים, נעזרים בעמדות הטעינה הקיימות במקום העבודה שלהם (במידה ויש כאלה). אז אם אתם בעלי מפעלים ולא מבינים עדיין את החשיבות של התקנת עמדת טעינה לרכבים חשמליים במפעלים אנא המשיכו לקרוא.

לאילו בתי עסק כדאי להתקין עמדת טעינה לרכב חשמלי בחניה?

בגדול כל בית עסק יכול ליהנות מהיתרונות של התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי. במידה ויש עמדה כזו בחניה של המבנה בו נמצא העסק, יכול בעל העסק ליהנות ממגוון יתרונות משמעותיים של נוחות, חיסכון בזמן ולחסוך את הצורך לחפש מקום אחר ולהיות תלוי בעמדות טעינה ציבוריות. כמובן שעמדות אלה יכולות להיות בעלות ערך רב גם ללקוחות, לספקים, לשותפים, לעובדים ועוד.

למי עמדות אלה יכולות לתרום?

  • לבעל העסק – בראש ובראשונה מי שמשקיע את הכסף בהתקנת עמדת הטעינה הוא זה שיכול ליהנות ממנה כמובן ולהחליט מי עוד עשוי להשתמש בה. בכל הנוגע לעמדות טעינה לרכבים חשמליים במפעלים למשל גם בעל העסק יכול ליהנות מהעמדה וגם אנשים אחרים הקשורים למפעל.
  • העובדים – רוצים להציע תנאים טובים יותר לעובדים שלכם? סטטיסטית לחלק מהם יהיו רכבים חשמליים ותוכלו להציע להם בזמן העבודה להטעין את הרכב שלהם בעמדת הטעינה שלכם. אם יש לכם צי רכבים חשמליים בחברה, כלומר רכבי חברה שהענקתם לעובדים או לצוות הניהול, תוכלו במקום החזר דלק להציע להם להטעין את הרכבים החשמליים להם בחניה של המפעל ובכך לחסוך משמעותית בעלויות.
  • לקוחות – לאורך השנים האחרונות וכמובן שגם בשנים הבאות צפויה להמשיך לצמוח תעשיית הרכבים החשמליים. זה אומר שיותר לקוחות שלכם יעשו שימוש ברכבים אלה וכאשר הם יגיעו למפעל או למשרדים שלכם לפגישה, תוכלו להציע להם להטעין את הרכב שלהם בזמן שהם עושים קניות או יושבים לפגישה. שיפור השירות ללקוח בעניין זה עשוי להיות משמעותי ועבור בעלי המפעלים מדובר בעלות קטנה ביחס לערך.

מהי עמדת טעינה מנוהלת והאם היא אידיאלית למפעל שלכם?

כאשר אנו מדברים על התקנת עמדת טעינה בבית פרטי לא תצטרכו אישור של דיירים אחרים בבניין וכי תוכלו פשוט להתקין את העמדה בחניה ובשטח שלכם ללא חשש וכל זמן שזה לא פוגע בשכנים. עמדת טעינה מנוהלת היא עמדה שבה עושים שימוש קבוצה של אנשים. באמצעות חיבור חכם של העמדה לWIFI וניטור המידע והאספקה שכל משתמש מבצע, ניתן יהיה לגבות תשלום מכל אחד מהמשתמשים בעמדה בהתאם לשימוש שלו בה. בכל הנוגע לעמדת טעינה מנוהלת במפעלים מדובר בעיקר על אזורים בהם יש כמה מפעלים באזור תעשייה עם שטח חניה גדול שבו כמה מפעלים רוצים להתאגד ולהקים כמה עמדות לרווחת העובדים והלקוחות.

על מה חשוב לשים דגש בהתקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי למפעלים?

בבואכם לבצע התקנה של עמדת טעינה לרכב חשמלי למפעלים ודאו שאתם עובדים עם חשמלאי מקצועי ומנוסה הבקיא היטב בהתקנת עמדות טעינה לרכב. ודאו שאתם מקבלים הדרכה מקצועית לשימוש בעמדה והדרכת בטיחות לתחזוקה השוטפת שלה. כמו כן ודאו את סוג עמדת הטעינה שאתם מתקינים האם מדובר בעמדה AC או DC כיוון שיש הבדל בעלויות, במהירות הטעינה ועוד. אנו בחברת בוסט פויינט נשמח לעמוד לשירותכם.

אנא דרגו את המידע
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
עמדות טעינה לרכבים חשמליים במפעלים
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.