עמדות טעינה לרכב חשמלי בבתי מלון

תוכן עניינים

משנה לשנה אנו רואים יותר רכבים חשמליים על הכביש. אלה גם הולכים ומשתכללים מבחינת ייצור ואין ספק כי העתיד הולך לקראת רכבים חשמליים המזהמים פחות את הסביבה, חוסכים בעלויות התחזוקה והתפעול ומשדרים קדמה טכנולוגית תוך עידוד נושא הקיימות ואיכות הסביבה. כל בעל רכב חשמלי מכיר בחשיבות של עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי – אך מה קורה כאשר יוצאים לחופשה במלון? כדאי שזה יהיה במלון עם עמדות טעינה חשמליות בחניה. מכיוון שכך, בעלי מלון רבים שרואים קדימה לטובת הלקוחות שלהם ורוצים ליהנות מיתרונות רבים נוספים דואגים להתקין עמדות טעינה מתקדמות לרכבים חשמליים בשטח החניה של בית המלון. 

עמדות טעינה לרכב חשמלי בחניית בית המלון – שימוש נוח ויעיל לאורחי המלון:

אורחים המגיעים ברכבים חשמליים לחופשה שלהם יחפשו להתארח בבית מלון שבו יש בחניה עמדת טעינה חשמלית. לכן, התקנת עמדה טעינה לרכב חשמלי בחניית בית המלון רק תמשוך יותר לקוחות, תשפר את השירות ללקוחות שלכם וללא ספק תגרור תגובות חיוביות והמלצות עליכם לחבריהם שיש להם גם כן רכבים חשמליים. עמדת טעינה מקצועית תהיה ידידותית ונוחה למשתמש, תתאים למגוון רחב של רכבים חשמליים ותתבצע בממשק פשוט, נוח ומאובטח דרך אפליקציה ייעודית. האורחים מחוויית אירוח משופרת, יוקרתית ואקולוגית וירגישו שבית המלון חושב על כל פרט קטן בשיפור האירוח.

יתרונות משמעותיים גם לבעלי בית המלון:

גם בעלי בית המלון יכול ליהנות ממגוון יתרונות משמעותיים בהתקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בחניית המלון. כך למשל הוא ימשוך יותר תיירים ולקוחות פרימיום, יזכה לביקורות מפרגנות הן מפה לאוזן והן באתרי מלונאות וטיולים. כמו כן מנהל בית המלון יזכה לשפר את חוויית הלקוח שלו ולשמור על לקוחות נאמנים ואמינים שיחזרו לבקר אצלו במלון כיוון שיודעים שיש לו עמדת טעינה עבורם. המיתוג והמוניטין של בית המלון ככזה המקדם קיימות ושמירה על איכות הסביבה גם כן תספק יוקרה לבית המלון ותעלה את מידת הפופולריות שלו.

כיצד תוכלו גם המנהלים והצוות ליהנות מיתרונות עמדת הטעינה?

במידה ומנהלי המלון או צוות העובדים מחזיקים בחלקם רכבים חשמליים תוכלו להעניק להם תנאי עבודה טובים יותר שכן הם יוכלו לעשות שימוש בעמדת הטעינה במקום העבודה שלהם בבית המלון, לא יצטרכו לדאוג להטעין את הרכב בביתם ואם הם גרים בבית המלון ומחזיקים ברכב חשמלי זה עשוי להיות אפילו קריטי עבורם. 

עמדת טעינה רגילה או חכמה?

סביר להניח שעמדת הטעינה שתתקינו תהיה עמדת טעינה חכמה, או לכל הפחות עמדת טעינה מנטרת, כלומר כזו המחוברת לאפליקציה שמאפשרת את ניטור הצריכה של המשתמש בטעינת הרכב שלו בעמדה ולאפשר לו לשלם באפליקציה על השימוש בעמדה. לפרטים נוספים בנושא תוכלו להתייעץ עם החשמלאים המומלצים שלנו.

רוצים לשדרג את בית המלון שלכם עם עמדות טעינה לרכב חשמלי בחניית בית המלון שלכם?

כיום יש בישראל רק כמה עשרות עמדות טעינה לרכבים חשמליים בבתי מלון בכל רחבי הארץ. מרביתן נמצאות בבתי מלון באילת ואין לנו ספק כי בשנים הקרובות המספר יכפיל את עצמו במספר מונים. אנו בחברת בוסט פויינט נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם שירותי התקנת עמדת טעינה לרכבים חשמליים בבית המלון שלכם, במחיר אטרקטיבי וברמה המקצועית הגבוהה ביותר. רוצים לזכות בתגובות מפרגנות יותר? מוניטין חיובי ושיפור המיתוג של המלון שלכם? צרו עמנו קשר באתר בו טלפון ונדאג לכם לעמדות טעינה המתקדמות ביותר בשוק כיום.

אנא דרגו את המידע
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
עמדות טעינה לרכב חשמלי בבתי מלון
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.