עמדת טעינה חכמה לרכב חשמלי

תוכן עניינים

עמדת טעינה חשמלית הינה בגדר חובה לכל אדם המחזיק ברכב חשמלי. כיום אנשים רבים מחזיקים ברכבים חשמליים וכמות הרכבים החשמליים על הכביש עולה מדי שנה בין עשרות למאות אחוזים. לאחרונה יצא לאוויר אחד השדרוגים המדליקים ביותר אל התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי והיא עמדת טעינה חכמה לרכב חשמלי. 

מהי עמדת טעינה חכמה לרכב חשמלי?

עמדת טעינה חכמה לרכב חשמלי הינה עמדת טעינה המתאימה לכל סוגי הרכבים החשמליים ובעלת חיבור לאפליקציה ייעודית שבאמצעותה ניתן לנטר את צריכת החשמל בטעינת הרכב, כולל בין משתמשים שונים. במילים פשוטות – נוכל להתעדכן בטלפון לגבי צריכת החשמל שלנו, לגבי אחוז הטעינה של הרכב בזמן הטעינה שלו בעמדה ואפילו את הצריכה של משתמשים שונים בעמדה (מה שעשוי להועיל במקרה של עמדה מנוהלת או עמדה מרובת משתמשים). לעמדה החכמה גם עיצוב יפה, מתקדם ועדין יותר מעמדות טעינה רגילות מה שחשוב לאנשים רבים מסתבר.

מהם היתרונות של עמדת טעינה ביתית?

  • נוחות – אין דבר גרוע יותר מלהיות תלוי באחרים, בין אם מדובר על עמדת טעינה ציבורית או עמדת טעינה אצל חבר, מכר או במקום העבודה. על ידי התקנה של עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי תוכלו להיות אדון לעצמכם ולדאוג לנוחות שלכם. כך למעשה תוכלו להטעין את הרכב בביתכם, בחניה הפרטית שלכם, ללא צורך בנסיעה לעמדה ציבורית והמתנה חיצונית עד שהטעינה תושלם.
  • חיסכון כלכלי – עמדת טעינה ביתית תחסוך לכם עשרות שקלים לעומת שימוש בעמדת טעינה ציבורית. הטעינה תהיה איטית יותר אבל היא תתרום לאורך חיי הסלולה וגם לצריכת חשמל ועלויות נמוכות יותר.
  • ניהול זמן יעיל – במקום להמתין ללא מעש בעמדה ציבורית תוכלו להשאיר את הרכב בעמדת הטעינה בלילה, לא בשעות השיא של החשמל ובזמן שאתם ישנים או נחים בביתכם.  
  • אורך חיי הסוללה – על פי יצרניות הרכבים החשמליים יש המלצה גורפת לעשות שימוש בעמדות טעינה איטיות יותר על מנת להאריך את חיי הסלולה. 

מהם היתרונות של בחירה בעמדת טעינה חכמה?

  • עמדה חכמה מתאימה לכל סוגי הרכבים החשמליים. כלומר, אם עד היום עמדות טעינה ביתיות היו מתאימות בעיקר לסוגים ספציפיים של רכבים, הרי שכיום אם תחליפו רכב חשמלי לא תצטרכו להתקין עמדה חדשה. אם חבר מגיע אליכם ורוצה להטעין את הרכב בינתיים – הוא יוכל לעשות זאת כיוון שהעמדה החכמה מתאימה לכל סוגי הרכבים החשמליים.
  • שליטה מרחוק – באמצעות אפליקציה ייעודית וחיבור בלוטוס/WIFI ניתן יהיה לחבר בין הטלפון הנייד שלנו לאפליקציה המותקנת בעמדה החכמה ולעקוב אחר תהליך הטעינה גם מרחוק. 

עמדות טעינה חכמות לעסקים:

עמדות טעינה חכמות מתאימות גם לבתי עסק ולא רק לצרכים פרטיים. התקנת עמדת טעינה לבתי עסק תיעשה גם היא על ידי חשמלאי מוסמך, כאשר בית העסק יחליט האם להתקין עמדות טעינה איטיות או מהירות (ובהתאם לכך עלות העמדה ועלות הצריכה בשימוש בה) אך זו יכולה להיות יתרון משמעותי לבעל העסק, לכל בית עסק המחזיק בצי רכבים חשמליים וכן במתן שירות נוסף לאורחים שלכם. 

התקנה רק על ידי חשמלאי מוסמך:

אנו בחברת בוסט פויינט מעסיקים חשמלאיים מוסמכים בעלי הסמכה מקצועית והיתרים להתקנת עמדות טעינה חשמליות. אנו ממליצים בחום להתקין עמדת טעינה חכמה לרכב חשמלי ונשמח לעמוד לשירותכם עם התקנה מקצועית ואיכותית בכל צורך. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם עם הצוות המקצועי המנוסה שלנו. 

 

אנא דרגו את המידע
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
עמדת טעינה חכמה לרכב חשמלי
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.