עמדת טעינה ניידת לרכב חשמלי 

תוכן עניינים

לא מעט ישראלים החליטו לעבור להשתמש עם רכב חשמלי, ולמכור את רכב הבנזין המזהם שלהם. זו אמנם לא החלטה דרמטית, אך בהחלט כזאת שיכולה מאוד לשפר את החיים. את היתרונות הרבים של רכב חשמלי קשה לפספס: הוא נוסע בצורה חלקה ושקטה, התאוצה שלו חזקה ומיידית, עלות האחזקה של הרכב נמוכה, ומעל הכול – לא צריך לשלם הון תועפות על דלק מדי חודש. הנושא היחיד שמעיב על ההחלטה לעבור לרכב חשמלי הוא נושא הטעינה. בעוד שתחנות דלק פרוסות בכל רחבי הארץ והשימוש בהם לוקח כמה דקות בודדות, עמדות טעינה לרכב חשמלי עדיין לא מספיק נפוצות, וההטענה בהם לוקחת לא מעט זמן.

מהי עמדת טעינה ניידת לרכב חשמלי?

אם יש לכם חנייה פרטית שבה אתם יכולים להתקין עמדת טעינה לרכב חשמלי, אין ספק שזהו הפתרון הנוח ביותר לטעינת הרכב. התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי אמנם כרוכה בתשלום, אך הרבה יותר מסובך לחפש עמדות טעינה ציבוריות פנויות ולחכות שם עדיין שהרכב ייטען. ישנו פתרון נוסף אשר מאפשר את הטענת הרכב כאשר אתם נמצאים במקום שבו אין עמדת טעינה, והוא עמדת טעינה ניידת לרכב חשמלי. מדובר על כבל מיוחד אשר מאפשר את הטענת הרכב מכל שקע חשמל ביתי, כך שניתן לטעון את הרכב בכל מקום שבו יש חשמל. קצב הטעינה במקרה הזה יהיה איטי במיוחד, ולכן מדובר בעיקר על פתרון למקרה שבו אין ברירה אחרת.

האם זה מסובך להתקין עמדת טעינה ביתית?

ההתקנה של עמדת טעינה ביתית היא לא מסובכת, אך כזאת שדורשת ידע מקצועי וניסיון בתחום. את ההתקנה של עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי מבצע חשמלאי מוסמך אשר יודע כיצד להתקין את העמדה בצורה בטוחה ונכונה, מבלי שתהווה סכנה לעוברים ושבים. את העמדה מחברים לארון החשמל של בעל הרכב, או אם אי אפשר – אל ארון החשמל הראשי של הבניין. במקרה כזה צריך כמובן להתקין גם מונה נפרד אשר יחשב את צריכת החשמל של העמדה, שאותה צריך לשלם בעל הרכב. בכל מקרה, לא כדאי להסתמך על עמדת טעינה ניידת אלא כדאי מאוד להשקיע כסף ולהתקין עמדת טעינה אשר תשרת אתכם לשנים רבות.

כמה זמן לוקח להתקין עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי?

בדרך כלל, כאשר אפשר להתקין את עמדת הטעינה בחנייה ללא צורך בביצוע של עבודות מורכבות להנחת הכבל או העמדה, העבודה לא אמורה לקחת יותר מדי זמן. בדרך כלל כמה שעות בודדות יספיקו בכדי לסיים את העבודה. עם זאת, כדאי מאוד לוודא שאתם בוחרים באנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום אשר יעשו את העבודה בצורה מקצועית ובטוחה. חברת בוסט פויינט הינה אחת החברות המובילות בישראל בהתקנת עמדות טעינה, והיא מבצעת התקנת עמדת טעינה לבתי עסק ולקוחות פרטיים בכל רחבי הארץ על ידי צוות אנשי מקצוע בעל ניסיון.

אנא דרגו את המידע
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
עמדת טעינה ניידת לרכב חשמלי 
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.