פתרונות טעינה לרכב חשמלי

תוכן עניינים

אין ספק שהעתיד של עולם הרכב אלו הרכבים החשמליים. רכב חשמלי הוא רכב שאינו מזהם בגלל שאין צורך בשימוש עם דלק בכדי לנסוע בו. למעשה, הרכבים החשמליים הם הפתרון הטוב ביותר שיש לעולם הרכב כיום להציע. הרבה מאוד אנשים מתלבטים האם כדאי להם לרכוש רכב חשמלי. השיקולים לחיוב הם רבים – מדובר על רכב חסכוני, עם עלויות אחזקה נמוכות, אשר הנסיעה בו נעימה ונוחה. אולם, נושא הטעינה עדיין מרתיע הרבה מאוד אנשים מלבצע את הרכישה בפועל, והם חוששים מכל מה שקשור בהתעסקות עם טעינת הרכב והפחד להיתקע ללא סוללה.

כיצד מטעינים רכב חשמלי?

ישנן 2 אפשרויות עיקריות עבור טעינה של רכב חשמלי. האפשרות האחת היא טעינה של הרכב באמצעות עמדות טעינה ציבוריות אשר פרוסות ברחבי הארץ, תמורת תשלום על החשמל ועל השימוש בעמדת הטעינה. אולם, האפשרות הטובה ביותר היא לרכוש עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי ולהתקין אותה בחנייה הפרטית, וכך בכל לילה אפשר להטעין את הסוללה למאה אחוזים. ועל כן, מי שיש לו חנייה פרטית, הדרך הטובה ביותר להטעין את הרכב היא באמצעות התקנה של עמדת טעינה. למעשה, גם מי שבבניין שלו יש רק חנייה משותפת, יכול להתקין עמדת טעינה המכונה עמדת טעינה מנוהלת אשר משותפת לכלל דיירי הבניין, כאשר כל אחד משלם עבור השימוש שלו בעמדה.

האם זה יקר להתקין עמדת טעינה לרכב חשמלי?

התקנה של עמדת טעינה לרכב חשמלי היא לא סיפור יקר במיוחד. המחיר מתחלק לשניים: המחיר עבור העמדה עצמה, והתשלום לחברת התקנה עבור התקנת העמדה על ידי חשמלאי מוסמך אשר יודע להתקין את העמדה בצורה נכונה ובטוחה. התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי היא לא משהו שכדאי לכם לנסות לבצע לבד, משום שמדובר על עבודה עם חשמל המצריכה ידע וניסיון בכדי לעשות אותה כמו שצריך. בדרך כלל המחיר עבור עמדת טעינה הוא בין 2,500 ל – 4,000 ועוד סכום דומה עבור התקנת עמדת הטעינה.

מה משפיע על מחיר ההתקנה של עמדת טעינה?

כאשר מדובר על התקנה של עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי בחנייה הפרטית, ישנם כמה דברים שיכולים להשפיע על המחיר הסופי של העבודה. אם מדובר על חנייה קרובה יחסית אשר ניתן למתוח אליה בקלות כבל חשמל, המחיר עבור ההתקנה יהיה זול יותר מאשר המחיר עבור התקנה במקום מרוחק או במקום מורכב הדורש ביצוע של עבודות נוספות לצורך הנחת כבל החשמל או התקנת העמדה במקום. חברת boost point הינה אחת החברות המובילות בישראל בהתקנה של עמדות טעינה לרכב חשמלי, והיא מתקינה אלפי עמדות טעינה ברחבי הארץ עבור לקוחות פרטיים ועסקיים. אם אתם רוצים לוודא שאתם בוחרים בחברה מקצועית ובעלת ניסיון אשר תבצע את ההתקנה בצורה המקצועית ביותר – חברת boost point היא הכתובת עבורכם!

אנא דרגו את המידע
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.