שטיפת רכב חשמלי: האם זה מסוכן לרכב?

תוכן עניינים

השינוי בעולם הרכב מתחיל לצבור תאוצה ואנחנו רואים יותר ויותר רכבים חשמליים על הכביש. הרכישה של רכב חשמלי מאפשרת לנו להפסיק לשלם סכומי כסף עצומים עבור דלק, ולהשתמש עם אנרגיה שלא מזהמת את העולם. אז נכון, גם ייצור החשמל כרגע מתבצע על ידי שריפת דלקים, אך בעתיד כאשר החשמל יהיה ירוק, יהיה אפשר לגרום לעולם להיות הרבה יותר נקי והרבה פחות מזוהם בעזרת השימוש עם רכבים חשמליים שאינם מזהמים. את הרכב החשמלי מטעינים בעזרת עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי אשר מותקנת בחנייה, או בעזרת עמדות טעינה ציבוריות אשר פרוסות ברחבי הארץ. הרבה אנשים שרוצים לרכוש רכב חשמלי, חוששים מכל מיני שמועות ששמעו או קראו בקשר לשימוש עם רכב חשמלי, אנחנו כאן כדי להפריך את המיתוסים הללו.

האם זה מסוכן לשטוף את הרכב החשמלי שלי?

התשובה היא: חד משמעית לא. אין כל סכנה בשטיפת הרכב, לא לנוהג ברכב ולא לרכב עצמו או לחלקים שלו. יצרניות הרכב החשמלי מייצרות את הרכבים בהתאם לתקנים בין לאומיים והם משתמשים בחלקים אשר מגנים על הרכב מפני חדירה של מים מכל סוג ובכל מקום. בנוסף, ישנם אנשים אשר שואלים האם ישנה סכנה בכניסה רכב חשמלי לחניונים תת קרקעיים – בלבול שנובע כנראה בגלל האיסור על רכבים המונעים בגז להיכנס לחניון תת קרקעי. למעשה, לרכב חשמלי אין שום בעיה להיכנס אל חניון תת קרקעי, ואף חברות רבות מתקינות עמדות טעינה ציבוריות שבהם ניתן לטעון את הרכב דווקא בתוך חניונים תת קרקעיים. 

היכן אפשר להטעין רכב חשמלי?

אם יש לכם חנייה פרטית הפתרון הטוב ביותר עבור טעינת הרכב הוא התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי אצלכם בחנייה. מדובר על עבודה שמתבצעת על ידי חברה מקצועית המתקינה עמדות טעינה, אשר שולחת אנשי מקצוע (חשמלאים מוסמכים) שיבצעו את ההתקנה בצורה מקצועית ובטוחה. במקרה שבו לכמה דיירים בבניין יש רכב חשמלי, ניתן להגיע להסכמה על הקמה של עמדת טעינה מנוהלת אשר תשמש את כלל בעלי הרכבים החשמליים, כאשר כל אחד ישלם את חלקו בהתקנה, וכמובן על השימוש שלו בעמדה ובחשמל.

מי מבצע התקנה של עמדות טעינה לרכב חשמלי?

כאשר מדובר על עבודה עם חשמל כמו התקנה של עמדות טעינה לרכב חשמלי, כדאי לבחור דווקא בחברה מקצועית ומנוסה אשר מחזיקה באנשי מקצוע בעלי ניסיון שיודעים לעשות את העבודה כמו שצריך ובצורה בטוחה. חברת בוסט פויינט נחשבת כיום לאחת החברות המובילות בישראל בהתקנה של עמדות טעינה, והיא מבצעת מדי יום התקנות של עמדות טעינה ללקוחות פרטיים הרוצים עמדת טעינה אצלם בחנייה, וכן ללקוחות עסקיים שמעוניינים בהתקנה של עמדות טעינה במקום העבודה, או במרכזים מסחריים שבבעלותם. אם אתם זקוקים לעמדת טעינה – בוסט פויינט היא המקום הטוב ביותר עבורכם.

אנא דרגו את המידע
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
שטיפת רכב חשמלי
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.