5 רכבים חשמליים המומלצים ביותר בשנת 2024 

תוכן עניינים

בשנים האחרונות, כמעט כל מי שרוצה לבצע רכישה של רכב חדש ניצב בפני התלבטות גדולה – האם כדאי לו לעבור ולהשתמש עם רכב חשמלי, או להמשיך לנסוע ברכבי בנזין או דיזל מזהמים. אז נכון, לרכב חשמלי יש לא מעט יתרונות, אך לא תמיד קל למצוא דגם חשמלי שמתאים בצורה המדויקת לצרכי המשפחה, מאחר והיצע הדגמים החשמליים עדיין לא גדול דיו. ננסה במאמר הזה לסקור בקצרה חמשה רכבים חשמליים פופולריים שיכולים להיות פתרון מושלם למי שמחפש רכב חשמלי איכותי ולא מדי יקר.   

כוכבי המכירות בישראל: ג'ילי גאומטרי C ו-BYD ATTO  3

2 החברות הסיניות שכבשו בסערה את שוק הרכב הישראלי הן ג'ילי ו-BYD. 2 החברות הללו מציעות רכב פנאי קומפקטי עם טווח של כ – 400 ק"מ נסיעה, כאשר המחיר הוא אטרקטיבי במיוחד, בטח כאשר מחשבים את החיסכון העצום בעלויות הדלק והתחזוקה. ג'ילי משווקת דגם אחד בשם ג'ילי גאומטרי סי אשר מגיעה עם 2 רמות טווח, כאשר הרכב נחשב לאמין במיוחד וטווח הנסיעה שלו הוא מהטובים ביותר בקטגוריה. לעומת זאת BYD מציעה דגם בשם ATTO 3 אשר העיצוב שלו מרשים הרבה יותר ונחשב כיום קצת יותר פופולרי מהג'ילי. בסופו של דבר 2 הרכבים הם רכבים סינים אך איכות החומרים סבירה והנהיגה היא נוחה ואפילו מהנה בזכות העוצמה הגדולה של המנוע החשמלי.

רכבים חשמלים קטנים ומומלצים: פיאט 500 ואורה פאנקי קאט

2 רכבים חשמליים קטנים ואיכותיים הם פיאט 500 הזעירה, ואורה פאנקי קאט. בגדול, מדובר על רכבים שמתאימים בעיקר עבור נסיעה בתוך העיר ופחות לנסיעות ארוכות מאוד – בעיקר בגלל הטווח היחסית מוגבל. מי שרוכש רכבים כאלה כדאי לו מאוד להתקין עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי כדי שיוכל להטעין בכל ערב את הסוללה למאה אחוז ולצאת עם מקסימום טווח נסיעה, משום שטווח הנסיעה שלהן לא גדול. עוד חברה אחת שראוי להזכיר בהקשר של רכבים חשמליים היא כמובן טסלה, מי שהובילה בעולם כולו את המהפכה וזכתה להצלחה אדירה במכירת הרכבים שלה. מדובר על רכב ברמה אחת מעל כל השאר, אם כי המחיר הוא גבוה יותר ונע באזור ה – 200 אלף ₪ וצפונה.

מי מבצע התקנה של עמדות טעינה לרכב חשמלי?

התקנה של עמדת טעינה לרכב חשמלי תתבצע ע"י חשמלאי מוסמך אשר לו הידע המקצועי הדרוש בכדי לבצע את העבודה בצורה הבטוחה והמקצועית ביותר. למעשה, כדאי לפנות דווקא אל חברה גדולה ומקצועית בתחום, אשר תבצע עבורכם התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי באמצעות צוות מקצועי ומנוסה שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר. ההתקנה היא בדרך כלל סיפור של כמה שעות בודדות שבהן מותחים כבל חשמל מארון החשמל של הדייר (או של הבניין במקרה הצורך) ומתקינים את העמדה בסמיכות לחנייה של בעל הרכב החשמלי.

מהי החברה המומלצת ביותר להתקנת עמדות טעינה?

אם אתם מחפשים את המקום המומלץ ביותר להתקנה של עמדות טעינה לרכב חשמלי, כדאי שתכירו את אחת החברות המובילות בתחום – חברת בוסט פויינט. אצלנו בבוסט פויינט מועסקים אך ורק אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום, אשר מחזיקים בידע ובניסיון הדרוש לביצוע ההתקנה על הצד הטוב ביותר. אם אתם רוצים להיות רגועים שההתקנה מבוצעת בצורה הבטוחה והמקצועית ביותר, ושיש לכם כתובת שאליה תוכלו לפנות עבור כל שאלה או תקלה – פנו עוד היום אלינו ואנחנו נשמח לבוא אליכם הביתה ולהתקין עמדת טעינה איכותית שתטעין לכם את הרכב החדש. תתחדשו!

אנא דרגו את המידע
שתף את הפוסט :
Facebook
Twitter
WhatsApp
5 רכבים חשמליים המומלצים ביותר בשנת 2024 
העתיד החשמלי כבר כאן.
ועכשיו זה קל מתמיד!
עם עמדות הטעינה המתקדמות של בוסט פוינט, מפסיקים לחשוש מטווח הנסיעה ומבזבוז זמן מיותר במרדף אחר הטעינה הבאה.